Юрист ПФ «Софія» Д. Навроцький нагороджений подякою від електронного аналітичного видання ЮРИСТ&ЗАКОН


    
23 квітня 2015 р. відбулося щорічне нагородження найкращих авторів та партнерів видання ЮРИСТ&ЗАКОН. У цьому році подякою за активне та плідне співробітництво з електронним виданням було нагороджено одного із постійних авторів порталу юриста ПФ «Софія» Д. Навроцького.

Дмитром надано значну кількість коментарів щодо проблем пов’язаних із анексією Криму, порядку підтвердження форс-мажору та публікацій щодо кримінального права.

Це вже третя відзнака від авторитетного та відомого електронного видання ЮРИСТ&ЗАКОН. Минулого року був нагороджена вся команда ПФ «Софія» за серію публікацій протягом року, а до того подяку отримав інший фахівець команди.

Аналітичне видання ЮРИСТ&ЗАКОН – провідне електронне аналітичне видання, яке, з-поміж іншого, публікує експертні думки, оцінки та коментарі відомих юристів країн.27.04.2015
NEWS OF LF “SOFIYA”
Чи можна фермеру посилатися на форс-мажор для невиконання форвардних контрактів пояснив О.Поліводський
Якщо хтось підписав контракт, він має виконувати його умови. В тому числі, коли мова заходить про розірвання договору чи відмову від його виконання. І, за загальним правилом, відмова від виконання договору в...
More...Oleksandr Polivodskyy has received the UNBA award
On October 8, 2020, the Ukrainian National Bar Association hosted celebrations dedicated to the Lawyer's Day. Lawyers were congratulated on their professional holiday and awarded.
More...All news