Українська | Русский | English

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАКЛЮЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРОЕКТУ USAID АГРОІНВЕСТ


     
           
           У понеділок, 30 листопада в приміщенні Торгово-промислової палати України відбулась заключна конференція Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAІD) «АгроІнвест».

Із вступними промовами на конференції виступили Джед Бартон –Директор Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові, Олексій Павленко – Міністр аграрної політики та продовольства України, Леонід Козаченко –народний депутат України та інші.

Олександр Поліводський взяв участь у панельній дискусії та виступив на конференції з доповіддю, що стосувалася земельної реформи, зокрема, питання створення в Україні ринку землі. Відеорепортаж доповіді можна переглянути за цим посиланням.

Представники ПФ «Софія» регулярно запрошуються для обговорення актуальних проблем аграрної та земельної реформи у якості експертів з юридичних питань на найвищому рівні, зокрема, за участі авторитетних міжнародних організацій.

                                                                                         04.12.2015
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Александр Поливодский озвучил главные риски введения рынка земли в Украине
Для инвесторов одним из главных рисков появления в Украине рынка земли является правовая неопределенность, которая образуется в том случае, если Конституционный Суд до 1 июля 2021 года не примет никакого решения...
Подробнее...Александр Поливодский награжден почетным знаком отличия НААУ
Партнер Sofiya Law Firm Александр Поливодский получил почетный знак отличия Национальной ассоциации адвокатов Украины за содействие развитию института адвокатуры.
Подробнее...Все новости