Українська | Русский | English

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАКЛЮЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРОЕКТУ USAID АГРОІНВЕСТ


     
           
           У понеділок, 30 листопада в приміщенні Торгово-промислової палати України відбулась заключна конференція Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAІD) «АгроІнвест».

Із вступними промовами на конференції виступили Джед Бартон –Директор Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові, Олексій Павленко – Міністр аграрної політики та продовольства України, Леонід Козаченко –народний депутат України та інші.

Олександр Поліводський взяв участь у панельній дискусії та виступив на конференції з доповіддю, що стосувалася земельної реформи, зокрема, питання створення в Україні ринку землі. Відеорепортаж доповіді можна переглянути за цим посиланням.

Представники ПФ «Софія» регулярно запрошуються для обговорення актуальних проблем аграрної та земельної реформи у якості експертів з юридичних питань на найвищому рівні, зокрема, за участі авторитетних міжнародних організацій.

                                                                                         04.12.2015
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Sofiya Law Firm усиливает партнерский состав и открывает практику защиты прав в КС и ЕСПЧ
В новом 2019 году состав партнеров Sofiya Law Firm пополнил доктор юридических наук, профессор Ужгородского национального университета Михаил Савчин.
Подробнее...Александр Поливодский провел серию тренингов по защите прав на землю в рамках проекта БПП и Всемирного банка
Координационный центр по оказанию правовой помощи организовал тренинги для адвокатов и юристов, посвященные вопросам судебной защиты и досудебного решения проблем землевладельцев и землепользователей.
Подробнее...Все новости