Українська | Русский | English

ПРО ОСОБЛИВОСТІ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ ЧИТАЙТЕ В ПУБЛІКАЦІЇ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ


  

Видання «АГРОПРОФІ» звернулось до юриста ПФ «Софія» В. Варєнікової з проханням надати коментар до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24 грудня 2015 року за № 909-VIII, а саме щодо окремих питань, що стосуються сплати податку на нерухомість.

В матеріалі юрист дала відповіді на питання, які найбільше цікавлять громадян, а саме який порядок застосування пільг при сплаті податку на нерухомість у разі знаходження об’єктів оподаткування в різних адміністративних одиницях та порядок сплати податку.

Більш детально з коментарем можна ознайомитись в газеті «АГРОПРОФІ» № 13 (327) від 01 квітня 2016 р. або за цим посиланням.

Видання «АГРОПРОФІ»український тижневик ділової інформації для фахівців АПК, які приймають рішення: керівників і менеджерів, власників та інвесторів.

 06.04.2016
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Sofiya Law Firm усиливает партнерский состав и открывает практику защиты прав в КС и ЕСПЧ
В новом 2019 году состав партнеров Sofiya Law Firm пополнил доктор юридических наук, профессор Ужгородского национального университета Михаил Савчин.
Подробнее...Александр Поливодский провел серию тренингов по защите прав на землю в рамках проекта БПП и Всемирного банка
Координационный центр по оказанию правовой помощи организовал тренинги для адвокатов и юристов, посвященные вопросам судебной защиты и досудебного решения проблем землевладельцев и землепользователей.
Подробнее...Все новости