Українська | Русский | English

ПРО ОСОБЛИВОСТІ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ ЧИТАЙТЕ В ПУБЛІКАЦІЇ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ


  

Видання «АГРОПРОФІ» звернулось до юриста ПФ «Софія» В. Варєнікової з проханням надати коментар до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24 грудня 2015 року за № 909-VIII, а саме щодо окремих питань, що стосуються сплати податку на нерухомість.

В матеріалі юрист дала відповіді на питання, які найбільше цікавлять громадян, а саме який порядок застосування пільг при сплаті податку на нерухомість у разі знаходження об’єктів оподаткування в різних адміністративних одиницях та порядок сплати податку.

Більш детально з коментарем можна ознайомитись в газеті «АГРОПРОФІ» № 13 (327) від 01 квітня 2016 р. або за цим посиланням.

Видання «АГРОПРОФІ»український тижневик ділової інформації для фахівців АПК, які приймають рішення: керівників і менеджерів, власників та інвесторів.

 06.04.2016
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Как решить проблему подсудности земельных споров?
Проблемы подсудности земельных споров, с которыми на практике сталкивается каждый практикующий юрист, а также возможные пути их решения стали предметом профессиональной дискуссии среди народных депутатов, ученых,...
Подробнее...Подсудность земельных споров обсудят нардепы, судьи, ученые и адвокаты
Как преодолеть проблемы подсудности земельных споров и устранить правовую неопределенность? Поможет ли этому проект Закона от 31.03.2020 № 3296 о внесении изменений в ХПК относительно подведомственности споров,...
Подробнее...Все новости