Українська | Русский | English

ПРО ОСОБЛИВОСТІ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ ЧИТАЙТЕ В ПУБЛІКАЦІЇ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ


  

Видання «АГРОПРОФІ» звернулось до юриста ПФ «Софія» В. Варєнікової з проханням надати коментар до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24 грудня 2015 року за № 909-VIII, а саме щодо окремих питань, що стосуються сплати податку на нерухомість.

В матеріалі юрист дала відповіді на питання, які найбільше цікавлять громадян, а саме який порядок застосування пільг при сплаті податку на нерухомість у разі знаходження об’єктів оподаткування в різних адміністративних одиницях та порядок сплати податку.

Більш детально з коментарем можна ознайомитись в газеті «АГРОПРОФІ» № 13 (327) від 01 квітня 2016 р. або за цим посиланням.

Видання «АГРОПРОФІ»український тижневик ділової інформації для фахівців АПК, які приймають рішення: керівників і менеджерів, власників та інвесторів.

 06.04.2016
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Договор аренды земли: А.Поливодский привел чек-лист для проверки его действительности
Из-за моратория на отчуждение земель сельскохозяйственного назначения украинский агробизнес вынужден искать другие инструменты, чтобы сформировать земельный фонд. Среди других, наиболее удобным оказался институт...
Подробнее...Аренда земли и мораторий: что необходимо учитывать бизнесу, рассказал Александр Поливодский
Есть три существенных условия аренды земли, которые должны быть указаны в договоре: объект аренды, срок действия договора и размер арендной платы, включая индексацию, способ и условия расчетов, а также...
Подробнее...Все новости