Українська | Русский | English

ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ТА РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ О. МАРКЕВИЧ
          Спеціально для видання «Юридична газета» помічник юриста ПФ «Софія» Ольга Маркевич надала коментар щодо адміністративних послуг в контексті децентралізації. В публікації йдеться про адмінпослуги у зв’язку з реформою місцевого самоврядування. Автор проводить аналіз проблеми та досліджує практичні питання порушеної теми.

В публікації Ольга звертає увагу на таку ознаку оновлених адмінпослуг, як впровадження європейської практики, а саме критеріїв, за якими буде оцінюватись якість надання послуг.

Детальніше ознайомитися зі статтею можна за цим посиланням або завантаживши PDF-версію видання.

«Юридична Газета» - всеукраїнське щотижневе професійне юридичне видання, яке публікує експертні думки, оцінки та коментарі відомих юристів країни.05.07.2016
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Рынок земли должен быть системным и продуманным, - Александр Поливодский
Свободный рынок земли нужен. Однако это должен быть рынок, имеющий правовую определенность, который несет социальную направленность, то есть поддерживает определенные социальные ценности не имеет рисков для...
Подробнее...6 направлений в организации управления отходами назвала Виктория Вареникова
Один украинец за год создает в среднем 250-300 кг отходов. И этот показатель имеет тенденцию к росту. Накопление же отходов негативно влияет на состояние окружающей природной среды и здоровья людей.
Подробнее...Все новости