Українська | Русский | English

ПРО ПОДІЛ ЗЕМЕЛЬНОГО ПАЮ МІЖ КІЛЬКОМА СПАДКОЄМЦЯМИ ЧИТАЙТЕ В КОМЕНТАРІ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ           
Спеціально для видання «Рідне село Україна» Вікторія Варєнікова, адвокат та асоційований партнер ПФ «Софія» розповіла як правильно юридично оформити право власності на спадщину при наявності кількох спадкоємців.

В статті автор наводить алгоритм дій для ситуації, коли спадкоємців більше, ніж самих об’єктів спадщини.

Автор наголошує на важливості оформлення своїх прав на нерухоме майно й зазначає, що лише при наявності свідоцтва про право на спадщину особа стає повноправним власником нерухомого майна.

Більше детально читайте за цим посиланням.

Видання «Рідне село Україна» – газета, яка має за мету інформування громадян у доступній формі про актуальні питання і виклики сучасності, пов’язані зі сферою сільського господарства та залучаючи провідних спеціалістів, науковців і практиків сільського господарства.25.01.2017
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Рынок земли должен быть системным и продуманным, - Александр Поливодский
Свободный рынок земли нужен. Однако это должен быть рынок, имеющий правовую определенность, который несет социальную направленность, то есть поддерживает определенные социальные ценности не имеет рисков для...
Подробнее...6 направлений в организации управления отходами назвала Виктория Вареникова
Один украинец за год создает в среднем 250-300 кг отходов. И этот показатель имеет тенденцию к росту. Накопление же отходов негативно влияет на состояние окружающей природной среды и здоровья людей.
Подробнее...Все новости