Українська | Русский | English

ПРО ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ Д. НАВРОЦЬКОГОПровідне електронне аналітичне видання ЮРИСТ&ЗАКОН опублікувало статтю Асоційованого партнера Правничої фірми «Софія» Д. Навроцького щодо правового регулювання державно-приватного партнерства в Україні (ДПП).

У статті Дмитро Навроцький аналізує стан розвитку ДПП в Україні та на основі досвіду зарубіжних країн наводить форми ДПП, які можуть бути реалізовані в нашій державі. Дмитро також дає можливий перелік ризиків, з якими може зіткнутися приватний партнер в Україні.

Разом з тим, автор зауважує, що для вирішення проблем в даній сфері варто докласти всіх зусиль як на законодавчому, так і на практичному рівні. Основною проблемою, яку на думку автора слід вирішити, є забезпечення належного механізму виконання судових рішень.

Детальніше ознайомитися із статтею можна за цим посиланням.

 

Аналітичне видання ЮРИСТ&ЗАКОН – провідне електронне аналітичне видання, яке, з-поміж іншого, публікує експертні думки, оцінки та коментарі відомих юристів України.07.02.2017
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Рынок земли должен быть системным и продуманным, - Александр Поливодский
Свободный рынок земли нужен. Однако это должен быть рынок, имеющий правовую определенность, который несет социальную направленность, то есть поддерживает определенные социальные ценности не имеет рисков для...
Подробнее...6 направлений в организации управления отходами назвала Виктория Вареникова
Один украинец за год создает в среднем 250-300 кг отходов. И этот показатель имеет тенденцию к росту. Накопление же отходов негативно влияет на состояние окружающей природной среды и здоровья людей.
Подробнее...Все новости