Українська | Русский | English

АНОНС: АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКИЙ ВИСТУПИТЬ НА КОНФЕРЕНЦІЇ «АГРОФІНАНСИ»


 

           22 лютого 2017 року пройде Конференція на тему: «Агрофінанси». Місце проведення заходу: Конгрес-холл «Ірпінь» (м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118 А).

Дмитро Навроцький виступить на заході з доповіддю про зміни в законодавстві щодо оподаткування виробників с/г продукції.

У заході візьмуть участь юристи та фахівці з усієї України в сфері податкового планування, фінансової звітності, оподаткування с/г виробників тощо.

Тематика Конференції буде цікава для керівників та власників великих, середніх і малих агрокомпаній, фінансових директорів, податкових юристів, агрохолдингів, інвесторів, інвестиційних консультантів та інших.

 Програму заходу можна переглянути за цим посиланням.

 

 

 20.02.2017
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Договор аренды земли: А.Поливодский привел чек-лист для проверки его действительности
Из-за моратория на отчуждение земель сельскохозяйственного назначения украинский агробизнес вынужден искать другие инструменты, чтобы сформировать земельный фонд. Среди других, наиболее удобным оказался институт...
Подробнее...Аренда земли и мораторий: что необходимо учитывать бизнесу, рассказал Александр Поливодский
Есть три существенных условия аренды земли, которые должны быть указаны в договоре: объект аренды, срок действия договора и размер арендной платы, включая индексацию, способ и условия расчетов, а также...
Подробнее...Все новости