Українська | Русский | English

АНОНС: АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКИЙ ВИСТУПИТЬ НА КОНФЕРЕНЦІЇ «АГРОФІНАНСИ»


 

           22 лютого 2017 року пройде Конференція на тему: «Агрофінанси». Місце проведення заходу: Конгрес-холл «Ірпінь» (м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118 А).

Дмитро Навроцький виступить на заході з доповіддю про зміни в законодавстві щодо оподаткування виробників с/г продукції.

У заході візьмуть участь юристи та фахівці з усієї України в сфері податкового планування, фінансової звітності, оподаткування с/г виробників тощо.

Тематика Конференції буде цікава для керівників та власників великих, середніх і малих агрокомпаній, фінансових директорів, податкових юристів, агрохолдингів, інвесторів, інвестиційних консультантів та інших.

 Програму заходу можна переглянути за цим посиланням.

 

 

 20.02.2017
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Sofiya Law Firm усиливает партнерский состав и открывает практику защиты прав в КС и ЕСПЧ
В новом 2019 году состав партнеров Sofiya Law Firm пополнил доктор юридических наук, профессор Ужгородского национального университета Михаил Савчин.
Подробнее...Александр Поливодский провел серию тренингов по защите прав на землю в рамках проекта БПП и Всемирного банка
Координационный центр по оказанию правовой помощи организовал тренинги для адвокатов и юристов, посвященные вопросам судебной защиты и досудебного решения проблем землевладельцев и землепользователей.
Подробнее...Все новости