Українська | Русский | English

АНОНС: АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКИЙ ВИСТУПИТЬ НА КОНФЕРЕНЦІЇ «АГРОФІНАНСИ»


 

           22 лютого 2017 року пройде Конференція на тему: «Агрофінанси». Місце проведення заходу: Конгрес-холл «Ірпінь» (м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118 А).

Дмитро Навроцький виступить на заході з доповіддю про зміни в законодавстві щодо оподаткування виробників с/г продукції.

У заході візьмуть участь юристи та фахівці з усієї України в сфері податкового планування, фінансової звітності, оподаткування с/г виробників тощо.

Тематика Конференції буде цікава для керівників та власників великих, середніх і малих агрокомпаній, фінансових директорів, податкових юристів, агрохолдингів, інвесторів, інвестиційних консультантів та інших.

 Програму заходу можна переглянути за цим посиланням.

 

 

 20.02.2017
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Александр Поливодский озвучил главные риски введения рынка земли в Украине
Для инвесторов одним из главных рисков появления в Украине рынка земли является правовая неопределенность, которая образуется в том случае, если Конституционный Суд до 1 июля 2021 года не примет никакого решения...
Подробнее...Александр Поливодский награжден почетным знаком отличия НААУ
Партнер Sofiya Law Firm Александр Поливодский получил почетный знак отличия Национальной ассоциации адвокатов Украины за содействие развитию института адвокатуры.
Подробнее...Все новости