Українська | Русский | English

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В КРУГЛОМУ СТОЛІ «ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»
           
22 лютого 2017 року у приміщенні  Клубу Кабінету Міністрів України відбулося засідання Круглого столу на тему: «Формування ринку землі в Україні: реалії та перспективи». Захід організували Українська аграрна конфедерація та Рада підприємців при КМУ України.

Олександр Поліводський виступив з доповіддю на тему «Законодавчі перспективи запровадження ринку землі в  Україні», зокрема, наголосив на проблемах земельної реформи та питаннях, які виникнуть у випадку запровадження ринку землі.

У заході взяли участь народні депутати  України,  представники центральних органів виконавчої влади України, міжнародних фінансових організацій, громадських професійних об’єднань АПК, науковці, керівники і спеціалісти агропромислових підприємств та провідні аграрні  експерти.

Ознайомитись з матеріалами виступу пана Поліводського можна за цим посиланням.

 

 23.02.2017
НОВОСТИ ЮФ «СОФИЯ»
Конституционная жалоба: 3 аспекта, которые следует учитывать при подаче анализировал Александр Поливодский
Одной из форм обращения в Конституционный Суд с недавних пор стала конституционная жалоба - письменное обращение о проверке на конституционность закона или его отдельных положений, примененных в окончательном...
Подробнее...Sofiya Law Firm защитила интересы арендатора земельного участка в Верховном Суде
Анализ процессуального поведения сторон в судебном споре иногда позволяет иначе оценить имеющиеся в деле доказательства, следствием чего становится вынесение судом абсолютно противоположного по смыслу решения.
Подробнее...Все новости