Українська | Русский | English
Новини
Нерухомість та землекористування: Sofiya Law Firm виступить партнером навчального курсу Leadership in Law
25.10.2021
28 та 29 жовтня 2021 року освітня платформа Leadership in Law за підтримки Sofiya Law Firm організує online-курс із нерухомості та землекористування для адвокатів, юрисконсультів, нотаріусів, власників та представників будівельного бізнесу.
Детальнiше...

Корпоративні права у фермерському господарстві: проблеми теорії та практики обговорять адвокати
30.09.2021
У фермерському господарстві, яке є формою підприємництва громадян з метою виробництва, переробки та реалізації товарної сільськогосподарської продукції, безумовно існують свої проблеми корпоративних відносин. Їх специфіка зумовлена особливостями захисту прав на землю.
Детальнiше...

Земельне право України є найбільш консервативним і чи не найзаплутанішим з усіх інших галузей, — Олександр Поліводський
27.09.2021
Про ставлення до професії адвоката, цінності та пріоритети, вибір спеціалізації та особливості земельного законодавства видання Femida.ua говорило з партнером Sofiya Law Firm Олександром Поліводським.
Детальнiше...

Проблеми захисту екологічних прав обговорили судді, адвокати та науковці під час круглого столу
16.06.2021
15 червня відбувся круглий стіл «Захист екологічних прав як передумова сталого розвитку країни. Аналіз судової практики», модератором на якому виступив партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський.
Детальнiше...

Особливості укладення електронних договорів із землею та іншою нерухомістю окреслив Олександр Поліводський
04.06.2021
Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду у співпраці з проєктом ЄС «Право-Justice» провів науково-практичну конференцію «Адаптація земельного законодавства України до вимог Європейського Союзу. Гарантії прав на землю».
Детальнiше...

Олександр Поліводський взяв участь у вебінарі із суддями Верховного Суду
21.04.2021
За ініціативою Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права Національної асоціації адвокатів України відбувся вебінар на тему: «Огляд судової практики ВС із земельних спорів: актуальні проблеми правозастосування».
Детальнiше...

Особу не може бути позбавлено права постійного користування землею без її волі – О.Поліводський
16.04.2021
У вирішенні проблем, пов’язаних із реалізацією права постійного користування земельною ділянкою, слід виходити з принципу верховенства права і захисту прав людини. Відтак, усі права, які одного разу надала держава, мають бути дотримані до тих пір, поки особа сама не вирішить, як ними розпорядитися.
Детальнiше...

Олександр Поліводський озвучив головні ризики для бізнесу від запровадження ринку землі в Україні
25.02.2021
Для інвесторів одним з головних ризиків появи в Україні ринку землі є правова невизначеність, яка утвориться в тому разі, якщо Конституційний Суд до 1 липня 2021 року не ухвалить жодного рішення стосовно Закону №552-IX.
Детальнiше...

Олександра Поліводського нагороджено почесною відзнакою НААУ
29.12.2020
Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський отримав почесну відзнаку Національної асоціації адвокатів України за сприяння розбудові інституту адвокатури.
Детальнiше...

Заборона суперечливої поведінки у земельних спорах: Олександр Поліводський дослідить судову практику
22.12.2020
Однією із засад цивільного законодавства є добросовісність. Верховний Суд розуміє її як певний стандарт поведінки, що характеризується чесністю, відкритістю і повагою інтересів іншої сторони правовідносин. І цей стандарт складає основу доктрини venire contra factum proprium (заборони суперечливої поведінки).
Детальнiше...

Олександр Поліводський окреслить актуальні проблеми запровадження ринку землі в Україні
02.12.2020
3 грудня 2020 року о 10:00 розпочнеться вебінар на тему «Бізнес і земельна реформа: проблеми застосування земельного законодавства», організований відділенням Асоціації правників України в Закарпатській області.
Детальнiше...

7 факторів, які слід враховувати у побудові системної юрфірми, проаналізує Олександр Поліводський
27.11.2020
Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський виступить на онлайн-курсі «Побудова системної юридичної фірми в нових умовах» з модулем, який буде присвячений питанням партнерства та організації структури.
Детальнiше...

Орендарі землі можуть зіткнутися з необхідністю переоформлення договорів, - О.Поліводський
18.11.2020
При передачі земель з державної до комунальної власності перед деякими орендарями землі постане питання переукладання договорів. Через неврегульованість законодавства неуважне ставлення до цієї теми може створити проблеми для бізнесу.
Детальнiше...

Чи можна фермеру посилатися на форс-мажор для невиконання форвардних контрактів пояснив О.Поліводський
26.10.2020
Якщо хтось підписав контракт, він має виконувати його умови. В тому числі, коли мова заходить про розірвання договору чи відмову від його виконання. І, за загальним правилом, відмова від виконання договору в односторонньому порядку не допускається, якщо це не передбачається в самому контракті.
Детальнiше...

Олександр Поліводський отримав відзнаку НААУ
09.10.2020
8 жовтня 2020 р. у Національній асоціації адвокатів України відбулися урочистості, присвячені Дню юриста. Правників привітали із професійним святом та відзначили нагородами.
Детальнiше...

Sofiya Law Firm та PlantAgro консультують аграрний бізнес з юридичних питань
21.09.2020
В Україні триває робота з підготовки до впровадження ринку землі. У зв’язку із цим Sofiya Law Firm та PlantAgro запровадили серію відеоконсультацій з юридичних питань для аграрного бізнесу.
Детальнiше...

5 кроків, які має зробити аграрій до відкриття ринку землі, назвав Олександр Поліводський
29.07.2020
Треба готуватися до відкриття ринку землі і відповідно будувати свої ринкові стратегії. Необхідно пам’ятати: ринок не за горами і його наслідки можуть бути важливими.
Детальнiше...

Юридична безпека у земельних відносинах: поради бізнесу зібрали в одній брошурі
17.07.2020
Найбільшим активом аграрного бізнесу залишаються земельні ділянки, на заволодіння яких і спрямовані атаки рейдерів. Приводом для таких атак стають як недоліки у реєстрації і оформленні землі, так і неналежне виконання договорів оренди землі.
Детальнiше...

Визначення юрисдикції суду: правила та проблеми обговорили юристи
24.06.2020
Як правильно визначити юрисдикцію суду, куди слід звертатися за захистом порушених прав та законних інтересів, зокрема, щодо нерухомого майна, землі, повернення вкладів фізичних осіб, організації проведення публічних конкурсів і укладення договорів за їхніми результатами?
Детальнiше...

Як боротися з аграрним рейдерством (поради партнера Sofiya Law Firm О.Поліводського)
18.06.2020
Бажання захопити чиюсь власність мабуть існуватиме завжди. Тому ми можемо говорити лише про мінімізацію аграрного рейдерства, у тому числі через наявні в українському суспільстві юридичні механізми та реалізацію принципу невідворотності покарання.
Детальнiше...

Як розв’язати проблему підсудності земельних спорів?
25.05.2020
Проблеми підсудності земельних спорів, з якими на практиці стикається кожен практикуючий юрист, а також можливі шляхи їх вирішення стали предметом фахової дискусії серед народних депутатів, вчених, адвокатів та суддів.
Детальнiше...

Підсудність земельних спорів обговорять нардепи, судді, вчені та адвокати
14.05.2020
Як подолати проблеми підсудності земельних спорів та усунути правову невизначеність? Чи допоможе цьому проект Закону від 31.03.2020 № 3296 про внесення змін до ГПК щодо підвідомчості спорів, що виникають у сфері земельних відносин та спорів щодо нерухомого майна?
Детальнiше...

Відкриття ринку землі: що отримають власники і бізнес розкаже Олександр Поліводський
22.04.2020
Навколо Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», який ще очікує на підпис Президента, вже точиться чимало дискусій. Усі вони зводяться до головного питання: що отримують власники і український бізнес?
Детальнiше...

Sofiya Law Firm виступила партнером Legal Agri Forum у 2020 році
13.02.2020
Держава готова запускати ринок сільськогосподарських земель вже цього року. Перспективу відкриття ринку обговорили учасники II Legal Agri Forum, організованого видавництвом «Юридична практика».
Детальнiше...

Sofiya Law Firm дослідила ризики роботи в Україні кешбек сервісу
12.02.2020
Бізнес з організації кешбек сервісу, поширений за кордоном, в Україні традиційно стикається із особливою увагою з боку контролюючих та правоохоронних органів. Типовими претензіями стають звинувачення у фіктивності, несплаті податків та навіть у відмиванні грошей.
Детальнiше...

Легітимні очікування – актив, що підлягає судовому захисту
28.12.2019
Хоча цивільне законодавство України обмежує поняття «майно» певною річчю а також майновими правами й обов’язками, інтереси людини, пов’язані з певними законними сподіваннями, вже також захищаються в українських судах.
Детальнiше...

Момент набуття чинності договору оренди землі: 5 аспектів, що слід ураховувати у земельних спорах назвав Олександр Поліводський
27.12.2019
Актуальна судова практика у земельних спорах свідчить про те, що однією із ключових проблем сьогодні залишається визначення моменту набуття чинності договору оренди землі. Через неоднозначність підходу це питання неодноразово ставало предметом розгляду Великої палати Верховного Суду.
Детальнiше...

Олександр Поліводський очолив Комітет НААУ з аграрного та земельного права
16.10.2019
Національна асоціація адвокатів України утворила Комітет з аграрного та земельного права, який опікуватиметься проблемами захисту прав суб’єктів, обміном інформацією між колегами, виробленням стратегій судового та позасудового захисту прав та інтересів учасників аграрних та земельних правовідносин.
Детальнiше...

Вадим Рошканюк провів україно-німецький круглий стіл з питань судоустрою
10.10.2019
Більшість юристів вважає правову систему Німеччини взірцевою, адже вона інтегрована у законодавстві багатьох європейських країн романо-германської правової сім’ї. Скандинавські країни, Польща та навіть Російська імперія жили або живуть за німецьким правом.
Детальнiше...

Олександр Поліводський проведе для адвокатів серію навчальних заходів із земельних питань
26.09.2019
Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський проведе в рамках заходів із підвищення кваліфікації адвокатів серію семінарів та вебінарів, присвячених практичним аспектам застосування земельного законодавства.
Детальнiше...

Недійсність договорів оренди землі: секретами практики поділиться Олександр Поліводський
09.09.2019
11 вересня 2019 року Вища школа адвокатури проведе двогодинні курси «Недійсність договорів оренди землі: Теорія та практика. Поради адвокатам». Спікером заходу запрошено партнера Sofiya Law Firm Олександра Поліводського.
Детальнiше...

Олександра Поліводського визнано одним з лідерів практики аграрного та земельного права
05.09.2019
Партнера Sofiya Law Firm Олександра Поліводського названо одним із лідерів практики аграрного та земельного права за підсумками щорічного дослідження «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України 2019».
Детальнiше...

Господарський, адміністративний, цивільний: правилами визначення підсудності спору поділився зі студентами Олександр Поліводський
23.08.2019
Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський виступив експертом практикуму програми «Школа права», організованої для талановитих студентів-правників громадською організацією «Відкрита Україна».
Детальнiше...

Конституційна скарга: перші рішення КС (аналітичний огляд Михайла Савчина)
16.08.2019
Левова частка рішень Конституційного Суду, ухвалених за конституційними скаргами у 2019 році, спрямована на усунення дискримінації. Одне стосувалося доступу до правосуддя, тобто можливості вимагати від виконавчої служби виконання судових рішень. Інше є проблемним, оскільки в ньому доволі екстравагантно трактуються корпоративні права.
Детальнiше...

Формування податкового кредиту з ПДВ: достатньо тимчасової чи необхідна додаткова митна декларація?
12.08.2019
У підприємців та чиновників з ДФС досить часто виникають суперечки щодо тлумачення тих або інших правових норм, що стосуються сплати податків. Суттєві розбіжності існують у розумінні бізнесом та фіскалами підстави для віднесення ПДВ до складу податкового кредиту при ввезенні товарів на митну територію України. Чи є такою тимчасова або додаткова митна декларація?
Детальнiше...

Sofiya Law Firm відстояла в суді право власності громадянина на приватизовану земельну ділянку
26.07.2019
Право громадянина України на безкоштовне отримання земельної ділянки, гарантоване законодавством, реалізувати на практиці буває вкрай важко. Подекуди проблеми не закінчуються навіть після ухвалення органом місцевого самоврядування рішення про виділення землі.
Детальнiше...

Запустити ринок землі можливо через рекодифікацію земельного законодавства, - Олександр Поліводський
04.07.2019
Майже 18 років в українській політиці наріжним каменем залишається питання про зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. У Президента мають наміри відкрити ринок землі протягом року.
Детальнiше...

Sofiya Law Firm довела в суді, що адвокати-працівники не мають сплачувати ЄСВ
26.06.2019
Для сплати єдиного соціального внеску адвокат має отримувати доход від своєї діяльності як самозайнята особа. У періоди, коли адвокат працює найманим працівником, обов’язку по сплаті єдиного внеску не виникає.
Детальнiше...

Конституційна скарга: 3 аспекти, які слід ураховувати під час подання
19.06.2019
Однією з форм звернення до Конституційного Суду віднедавна стала конституційна скарга - письмове звернення щодо перевірки на конституційність закону або його окремих положень, що застосований в остаточному судовому рішенні у справі суб’єкта права на конституційну скаргу.
Детальнiше...

Sofiya Law Firm захистила інтереси орендаря земельної ділянки у Верховному Суді
13.06.2019
Аналіз процесуальної поведінки сторін у судовому спорі іноді дає змогу інакше оцінити наявні у справі докази, наслідком чого стає винесення судом абсолютно протилежного за змістом рішення.
Детальнiше...

Олександр Поліводський ознайомив іноземних інвесторів з особливостями українського земельного законодавства
10.06.2019
Основні етапи розвитку українського земельного та аграрного законодавства, його ключові ідеї, принципи оподаткування та наявні проблеми ведення бізнесу в Україні.
Детальнiше...

Олександр Поліводський отримав відзнаку Інституту держави і права ім. В.Корецького
31.05.2019
Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський отримав почесну відзнаку Інституту держави і права ім. В.М.Корецького за вагомий особистий внесок у розвиток юридичної науки, зміцнення зв’язків із практикою державотворення і правотворення.
Детальнiше...

Аграрна розписка – важлива, але не єдина форма застави майбутнього врожаю, - Олександр Поліводський
25.03.2019
Чи можлива застава майбутнього врожаю у інших спосіб, ніж аграрна розписка? Закон не може містити положень, які можна було б трактувати як обмеження договірної свободи. Тому, аби не було непорозумінь, редакцію статті 576 Цивільного кодексу України слід уточнити.
Детальнiше...

ОАСК визнав протиправним повернення конституційної скарги, яка стосувалася земельного законодавства
14.03.2019
Керівника Секретаріату Конституційного Суду України зобов’язано підготувати попередній висновок про наявність підстав для відкриття конституційного провадження у справі або відмови у відкритті конституційного провадження щодо конституційної скарги, що стосувалася законодавства про порядок реєстрації прав на землю.
Детальнiше...

Олександр Поліводський і Sofiya Law Firm відзначені у щорічному дослідженні Global Law Experts - 2019
06.03.2019
Глобальний посібник з правових питань для експертів Global Law Experts рекомендував Sofiya Law Firm і її керівника Олександра Поліводського як одного з кращих юристів в Україні з питань аграрного та земельного права, нерухомості, а також судового вирішення спорів.
Детальнiше...

Типові види партнерства в юридичній фірмі: як обрати правильну модель розповів О.Поліводський
15.02.2019
На певному етапі професійного становлення кожен приватно практикуючий юрист стикається з таким стратегічним питанням як партнерство. І обрання найбільш зручного виду організації стосунків та правильної моделі є запорукою подальшого успішного розвитку юридичного бізнесу.
Детальнiше...

Sofiya Law Firm домоглася внесення фінансової установи до реєстру неприбуткових організацій
31.01.2019
Податковим органом не доведено наявність підстав для скасування кредитній спілці ознаки неприбутковості. Також не надано жодного факту отримання нею прибутку. Відтак, інспекція має внести фінансову установу до Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Детальнiше...

Sofiya Law Firm допомогла іноземній установі мирно владнати трудовий конфлікт з працівниками
22.01.2019
Експерти Sofiya Law Firm забезпечили досудове врегулювання серії трудових спорів, що виникли між іноземною дипломатичною установою та колишніми працівниками, які висунули претензії та подали позови до роботодавця.
Детальнiше...

Sofiya Law Firm посилює партнерський склад та відкриває практику захисту прав у КС та ЄСПЛ
03.01.2019
У новому 2019 році склад партнерів Sofiya Law Firm поповнив доктор юридичних наук, професор Ужгородського національного університету Михайло Савчин.
Детальнiше...

Олександр Поліводський провів низку тренінгів із захисту прав на землю у рамках проекту БПД та Світового банку
29.12.2018
Координаційний центр з надання правової допомоги започаткував низку тренінгів для адвокатів та юристів, присвячених питанням судового захисту та досудового вирішення проблем землевласників та землекористувачів.
Детальнiше...

Політична прокрастинація з запуском ринку землі може дорого обійтися Україні, - Олександр Поліводський
22.12.2018
Традиційне подовження на рік мораторію на відчуження земель сільгосппризначення звично обмежило права власників землі. Однак, на відміну від попередніх рішень парламенту, в 2019 році це матиме вкрай негативні наслідки.
Детальнiше...

Кредити, проценти, порука та іпотека: рішення Верховного Суду проаналізував партнер практики фінансового права Sofiya Law Firm
07.12.2018
Вимога щомісячної виплати процентів може бути реалізована у межах погодженого сторонами строку кредитування. Після спливу цього строку право кредитодавця нараховувати проценти за кредитом, передбачені договором, припиняється.
Детальнiше...

Розірвання договору оренди землі: судова практика
03.12.2018
Спори щодо розірвання договору оренди земельної ділянки належать до найбільш розповсюджених різновидів земельних спорів. Це й не дивно, адже завдяки діючій вже багато років забороні на відчуження земель сільськогосподарського призначення саме оренда стала найбільш розповсюдженим способом формування земельних банків агропромислових підприємств.
Детальнiше...

Як відкрити шлюзи на ринку земель сільськогосподарського призначення?
19.11.2018
У сучасній ринковій економіці головними функціями держави є гарантування права власності, виконання контрактів та дотримання права на справедливий суд. Утім, уже не перший рік українська влада не виконує своїх обов’язків, раз у раз продовжуючи дію мораторію на продаж сільськогосподарських земель.
Детальнiше...

Sofiya Law Firm отримала новий сучасний офіс
13.11.2018
Sofiya Law Firm повідомляє про переїзд з 1 листопада 2018 року до нового офісу в історичній частині Києва у новозбудованому бізнес-центрі «Вознесенський».
Детальнiше...

Мораторій на продаж землі та практика ЄСПЛ: Олександр Поліводський прогнозує масові звернення громадян до суду
06.11.2018
У 2019 році українським судам доведеться розглядати справи за позовами громадян, які оскаржуватимуть відмову у реєстрації, укладанні договорів купівлі-продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
Детальнiше...

Застосування закону про консолідацію земель може мати складні наслідки для України через його низьку юридичну техніку, - Олександр Поліводський
01.11.2018
В Україні реанімують колективну власність та землі запасу, обмежать строк дії емфітевзису, запровадять обмін правами на землю, проведуть інвентаризацію масиву земель сільгоспризначення, який можна буде реєструвати у Держземкадастрі.
Детальнiше...

Олександр Поліводський увійшов до ТОП-10 кращих юристів України з аграрного та земельного права
19.10.2018
Партнера Sofiya Law Firm Олександра Поліводського визнано одним з десяти лідерів практики аграрного та земельного права у рамках дослідження «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України-2018».
Детальнiше...

Відмовили у безоплатному отриманні земельної ділянки? Що робити, - розповів Олександр Поліводський
17.10.2018
Громадяни України мають право на безкоштовне отримання земельної ділянки – але що робити у випадку, коли орган державної влади чи місцевого самоврядування відмовляє у приватизації?
Детальнiше...

2 способи отримання інформації про вільні земельні ділянки в Україні нагадав Олександр Поліводський
12.10.2018
Всі громадяни України мають право на безкоштовне виділення шести ділянок землі різних видів використання. Згідно із законодавством земельні ділянки можна отримати в будь-якому регіоні, незалежно від місця проживання особи, але у разі, якщо на території сільської, селищної чи міської ради є вільні земельні ділянки.
Детальнiше...

Як стягнути збитки, завдані засміченням земельної ділянки, розповів Олександр Поліводський
04.10.2018
За псування сільськогосподарських угідь та інших земель, їх забруднення або засмічення відходами громадяни та юридичні особи несуть відповідальність аж до кримінальної. Стягнути як прямі збитки, так і упущену вигоду можливо у разі додержання певних умов.
Детальнiше...

ВС зробив важливий для фінустанов висновок щодо спорів з Нацкомфінпослуг
28.09.2018
Дискреційні повноваження Нацкомфінпослуг щодо застосування заходів впливу до суб'єктів, які здійснюють діяльність на ринку фінансових послуг, не є абсолютними, тому суди можуть визнавати протиправними та скасовувати розпорядження регулятора, в тому числі, про анулювання ліцензії.
Детальнiше...

Додаткові відпустки та скорочений робочий тиждень для татусів: чи реальне впровадження?
18.09.2018
Конституція України визначає рівність прав жінки і чоловіка через надання додаткових гарантій матері. А от про права батька в Основному Законі в контексті рівності прав чоловіка і жінки не згадується.
Детальнiше...

Ключові рішення ЄСПЛ у земельних спорах проаналізував Олександр Поліводський
12.09.2018
Окрім положень національного законодавства у сфері земельних відносин, визначальними у вирішенні судами земельних спорів є висновки Європейського суду з прав людини. І йдеться не лише про рішення ЄСПЛ проти України.
Детальнiше...

Вікторія Варєнікова - сертифікований тренер у сфері земельних правовідносин
07.09.2018
В рамках проекту «Прозоре управління земельними ресурсами в Україні» асоційований партнер Sofiya Law Firm Вікторія Варєнікова пройшла спеціалізоване навчання та підтвердила високий рівень знань у сфері земельних правовідносин, а також навички тренерської роботи.
Детальнiше...

Як оформити право власності на земельну ділянку в порядку спадкування нагадав Олександр Поліводський
27.08.2018
Аби оформити право власності на земельну ділянку у порядку спадкування, спадкоємцю необхідно вчинити певні дії.
Детальнiше...

Аби із зняттям земельного мораторію не втратити активи, аграріям вже сьогодні варто провести due diligence, - Олександр Поліводський
21.08.2018
Із зняттям мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення на фоні недосконалості законодавства в Україні може розпочатися хвиля рейдерських захоплень. Аби убезпечити себе, бізнесу вже сьогодні варто подбати про юридичний захист земельного фонду.
Детальнiше...

Найкращі інтереси дитини у спорі про визначенні місця її проживання: на що варто звернути увагу
16.08.2018
Згідно з усталеною практикою Європейського суду з прав людини, основне значення при визначенні місця проживання дитини має вирішення питання про те, що найкраще відповідає інтересам самої дитини.
Детальнiше...

Олександр Поліводський: Зараз є підстави говорити про захист економічної конкуренції на ринку оренди землі
10.08.2018
Щойно буде скасовано мораторій, економічна конкуренція на ринку землі стане надзвичайно актуальним питанням. Стимулювання добросовісної конкуренції у цій сфері має бути здійснено не лише інструментами законодавства про економічну конкуренцію, а й земельним законодавством.
Детальнiше...

Відповідальність за невиконання договору: зранку - товар, а ввечері - пеня
02.08.2018
Тема відповідальності в договірних відносинах серед юристів-практиків вже стала класикою. Тож зосередимо увагу на інформації, яка знадобиться і топ-менеджменту, і виконавцям договорів, а тонкощі правозастосування залишимо на розсуд юристів.
Детальнiше...

Олександр Поліводський розповів про індексацію орендної плати за землю
27.07.2018
Базою для розрахунку мінімального розміру орендної плати за користування земельною ділянкою державної або комунальної власності, а також земельною часткою (паєм) є нормативна грошова оцінка землі.
Детальнiше...

Істотні умови договору: що варто та не варто знати контрагентам
19.07.2018
Законодавець поділяє умови договорів на істотні й «неістотні» з тією метою, аби зафіксувати юридичний факт: укладення договору — досягнення між сторонами згоди.
Детальнiше...

Орендарям на замітку: що буде із земельною ділянкою у випадку відсутності спадкоємців паю розповів Олександр Поліводський
12.07.2018
Трапляються ситуації, коли власник земельного паю помирає, а спадкоємці не бажають оформлювати спадщину чи взагалі відсутні. За даними Міністерства юстиції сьогодні існує чимало неоформленої спадщини, зокрема земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
Детальнiше...

Legal Due Diligence: важливе рівняння з багатьма невідомими
03.07.2018
Юридична перевірка контрагента перед укладенням договору — це саме те, на що не варто шкодувати часу та ресурсів. Контрагент може приховати якусь деталь, не надаючи їй значення. Такі помилки потім коштують грошей, а іноді й репутації.
Детальнiше...

Олександр Поліводський взяв участь у навчальному проекті Мін’юсту «Знай своє право на землю»
27.06.2018
Законодавство України передбачає можливість для громадян України безоплатно приватизувати земельні ділянки певної площі. І цим правом можна скористатися один раз.
Детальнiше...

У ФГВФО оприлюднили список членів Експертної ради
14.06.2018
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб нещодавно оприлюднив на своєму веб-сайті список одинадцяти членів Експертної ради ФГВФО.
Детальнiше...

Як зареєструвати місце проживання дитини, якщо батьки розлучені, - поради Вікторії Варєнікової
12.06.2018
Якщо батьки розлучені або проживають окремо, реєстрація місця проживання дитини може стати проблемою.
Детальнiше...

Наслідки рішення ЄСПЛ щодо мораторію на продаж землі в Україні проаналізував Олександр Поліводський
05.06.2018
Рішення у справі «Зеленчук та Цицюра проти України», нещодавно ухвалене ЄСПЛ, практично спростувало усі аргументи на користь існування мораторію. Суд ретельно розібрав кожен із них, і раціональних аргументів фактично не залишилося.
Детальнiше...

Проблеми передачі земель об’єднаним територіальним громадам оцінив Олександр Поліводський
30.05.2018
З 1 лютого 2018 року стартувала передача земель поза межами населених пунктів урядом до об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Де-юре за децентралізацію відповідає Мінрегіонбуд, але де-факто за земельні аспекти – Держгеокадастр, який до кінця 2018 року має передати державні землі у комунальну власність.
Детальнiше...

Про зміни у законодавстві та судову практику з проведення загальних зборів розповість партнер Sofiya Law Firm
29.05.2018
30 травня Всеукраїнська спілка кредитних спілок організовує вебінар на тему «Загальні збори в 2018 році. Зміни у законодавстві та судова практика».
Детальнiше...

Sofiya Law Firm консультує міжнародний концерн машинобудування CLAAS
22.05.2018
В рамках юридичного супроводження діяльності в Україні одного із повідних світових виробників сільськогосподарського інженерного обладнання концерну CLAAS експерти Sofiya Law Firm підготували аналітичний огляд законодавства та рекомендації з практичних проблем ведення господарської діяльності в Україні.
Детальнiше...

Sofiya Law Firm у суді домоглася встановлення права власності на нерухомість за набувальною давністю
15.05.2018
Правники Sofiya Law Firm допомогли особі встановити у суді право власності на нерухомість – 7/10 частин будівлі, розташованого у Києві, за набувальною давністю.
Детальнiше...

Кар’єрне зростання у юрфірмі: Олександр Поліводський назвав 5 головних умов
11.05.2018
Невід’ємною складовою стратегії розвитку будь-якої юридичної фірми є партнерство. І хоча подібні ключові питання завжди визначаються спільно, уникнути проблем все ж не вдасться. Водночас, цілком можливо мінімізувати негатив та виключити типові помилки.
Детальнiше...

З ким має залишитися дитина після розлучення батьків, - Вікторія Варєнікова назвала 3 шляхи вирішення проблеми
03.05.2018
Конфлікти між батьками, які вирішують питання, як ділити дитину – одна з найбільш складних та болючих тем у сімейному праві, оскільки вирішення цього питання полягає не лише у правовій площині.
Детальнiше...

Ринок землі має бути системним і продуманим, - Олександр Поліводський
26.04.2018
Вільний ринок землі потрібен. Однак це повинен бути ринок, який має правову визначеність, несе соціальну спрямованість, тобто підтримує певні соціальні цінності, не має ризиків для учасників та надає їм визнані законом гарантії.
Детальнiше...

6 напрямів в організації управління відходами назвала Вікторія Варєнікова
23.04.2018
Один українець за рік утворює в середньому 250-300 кг відходів. І цей показник має тенденцію до зростання. Накопичення ж відходів негативно впливає на стан навколишнього природного середовища і здоров’я людей.
Детальнiше...

Договір оренди землі: О.Поліводський навів чек-лист для перевірки його дійсності
13.04.2018
Через мораторій на відчуження земель сільскогосподарського призначення український агробізнес змушений шукати інші інструменти, аби сформувати земельний фонд. Серед інших, найбільш зручним виявився інститут оренди землі, який, втім, також має недоліки: від термінологічних колізій до неоднозначної судової практики.
Детальнiше...

Оренда землі і мораторій: що необхідно враховувати бізнесу, розповів Олександр Поліводський
10.04.2018
Є три істотних умови оренди землі, які повинні бути вказані в договорі: об'єкт оренди, термін дії договору і розмір орендної плати, включаючи індексацію, спосіб і умови розрахунків, а також відповідальність за несплату.
Детальнiше...

Зміни до ЦПК проаналізував партнер Sofiya Law Firm (порівняльна таблиця)
03.04.2018
15 грудня 2017 року набрали чинності зміни до процесуального законодавства (Закон №2147-VIII), згідно з якими було змінено й Цивільний процесуальний кодекс України.
Детальнiше...

Як убезпечити агробізнес від рейдерських атак, - поради юриста Sofiya Law Firm
28.03.2018
Сьогодні в Україні захист успішного аграрного бізнесу від зазіхань рейдерів є справжнім головним болем власника. Покладатись лише на державу у цьому питанні – невиправдана легковажність.
Детальнiше...

Експерт у галузі права: новела процесуального законодавства чи усталена практика, закріплена в законі?
21.03.2018
Однією з новел процесуального законодавства стало введення поняття «експерт з питань права». Хтось може зауважити, що це недоцільно, адже усі учасники судового процесу є фахівцями у сфері права: і судді, і адвокати, і прокурори. Чим же обумовлені такі нововведення?
Детальнiше...

Складнощі із похованням через зміни до КПК є надуманою проблемою, - юрист Sofiya Law Firm
16.03.2018
Зміни до кримінального процесуального законодавства в частині проведення судово-медичної експертизи, що набрали чинності, не змінюють порядку поховання осіб,що померли з природніх причин.
Детальнiше...

Про проблеми партнерства і вибору організаційної структури юрфірми розповість О.Поліводський
14.03.2018
Чому при формуванні партнерських відносин важливо правильно розподілити зони відповідальності і навіщо надалі оцінювати роботу партнерів? Яку вибрати організаційну структуру партнерства? І, нарешті, як «ділити пиріг» і не помилитись у виборі моделі компенсації?
Детальнiше...

Проблеми, що заважають розвитку земельних відносин в Україні, дослідив О.Поліводський
07.03.2018
Аби запобігти корупції у сфері земельних правовідносин, навести лад у питаннях реєстрації прав на землю, а також скоротити факти зловживань та реалізації недобросовісних намірів, пов’язаних із землею, серед іншого, слід нарешті чітко розмежувати повноваження між органами державної влади та місцевого самоврядування.
Детальнiше...

Як створити сімейне фермерське господарство розповіла партнер Sofiya Law Firm (відео)
05.03.2018
Аби отримати земельну ділянку і побудувати власне сімейне фермерське господарство, сьогодні, зважаючи на положення Земельного кодексу, потрібно мати або аграрну освіту, або стаж роботи в аграрній сфері. Інших обмежень для початку бізнесу на землі, принаймні у правовому полі, немає.
Детальнiше...

ЕКСПЕРТ У ГАЛУЗІ ПРАВА У СУДОВОМУ ПРОЦЕСІ – ТЕМА ОБГОВОРЕНЬ У ФАХОВІЙ ПРЕСІ ТА СЕРЕД ФАХІВЦІВ
12.02.2018
ЕКСПЕРТ У ГАЛУЗІ ПРАВА У СУДОВОМУ ПРОЦЕСІ – ТЕМА ОБГОВОРЕНЬ У ФАХОВІЙ ПРЕСІ ТА СЕРЕД ФАХІВЦІВ
Детальнiше...

А ВИ ЗНАЛИ ПРО РОБОТУ AGRI DISCUSSION CLUB?
01.02.2018
А ВИ ЗНАЛИ ПРО РОБОТУ AGRI DISCUSSION CLUB?
Детальнiше...

ЧИ ЗАПРАЦЮЄ ЗАБОРОНА НА ЗАХОРОНЕННЯ НЕПЕРЕРОБЛЕНИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ? ЧИТАЙТЕ ПРО ЦЕ У СТАТТІ АСОЦІЙОВАНОГО ПАРТНЕРА SOFIYA LAW FIRM ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
01.02.2018
ЧИ ЗАПРАЦЮЄ ЗАБОРОНА НА ЗАХОРОНЕННЯ НЕПЕРЕРОБЛЕНИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ? ЧИТАЙТЕ ПРО ЦЕ У СТАТТІ АСОЦІЙОВАНОГО ПАРТНЕРА SOFIYA LAW FIRM ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
Детальнiше...

SOFIYA LAW FIRM ЩИРО ВІТАЄ ВСІХ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
03.01.2018
SOFIYA LAW FIRM ЩИРО ВІТАЄ ВСІХ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Детальнiше...

ПАРТНЕР SOFIYA LAW FIRM ВІКТОР РУДИЙ ПРОВІВ ЧЕРГОВІ ВЕБІНАРИ ДЛЯ ВАКС
29.12.2017
ПАРТНЕР SOFIYA LAW FIRM ВІКТОР РУДИЙ ПРОВІВ ЧЕРГОВІ ВЕБІНАРИ ДЛЯ ВАКС
Детальнiше...

SOFIYA LAW FIRM ЗАПРОШУЄ НА ІІІ ЩОРІЧНУ АГРАРНУ ПОДАТКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ
07.12.2017
SOFIYA LAW FIRM ЗАПРОШУЄ НА ІІІ ЩОРІЧНУ АГРАРНУ ПОДАТКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Детальнiше...

ПАРТНЕР SOFIYA LAW FIRM ОЛЕКСАНДР ПОЛІВОДСЬКИЙ ВИСТУПИВ НА МІЖНАРОДНОМУ ЮРИДИЧНОМУ ФОРУМІ У КРАКОВІ
10.11.2017
ПАРТНЕР SOFIYA LAW FIRM ОЛЕКСАНДР ПОЛІВОДСЬКИЙ ВИСТУПИВ НА МІЖНАРОДНОМУ ЮРИДИЧНОМУ ФОРУМІ У КРАКОВІ
Детальнiше...

АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПРАВНИЧОЇ ФІРМИ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА ВИСТУПИЛА СПІКЕРОМ НА ЕКО-КОНФЕРЕНЦІЇ «EKOtransformation" "АПК ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ, ТЕХНОЛОГІЇ. НАЙКРАЩИЙ ДОСВІД"
06.11.2017
АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПРАВНИЧОЇ ФІРМИ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА ВИСТУПИЛА СПІКЕРОМ НА ЕКО-КОНФЕРЕНЦІЇ «EKOtransformation" "АПК ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ, ТЕХНОЛОГІЇ. НАЙКРАЩИЙ ДОСВІД"
Детальнiше...

АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПРАВНИЧОЇ ФІРМИ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У АГРОСЕМІНАРІ «ЗЕМЛЯ ТА ПОДАТКИ»
31.07.2017
АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПРАВНИЧОЇ ФІРМИ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У АГРОСЕМІНАРІ «ЗЕМЛЯ ТА ПОДАТКИ»
Детальнiше...

АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПРАВНИЧОЇ ФІРМИ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ORGANIC MEDIA BRUNCH
14.07.2017
АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПРАВНИЧОЇ ФІРМИ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ORGANIC MEDIA BRUNCH
Детальнiше...

АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПРАВНИЧОЇ ФІРМИ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА – СПІКЕР НА АГРОСЕМІНАРІ «ЗЕМЛЯ ТА ПОДАТКИ»
05.07.2017
АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПРАВНИЧОЇ ФІРМИ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА – СПІКЕР НА АГРОСЕМІНАРІ «ЗЕМЛЯ ТА ПОДАТКИ»
Детальнiше...

ОПРИЛЮДНЕНО ЗВІТ ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІНСТИТУЦІЇ З ФУНКЦІЯМИ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА У ЗЕМЕЛЬНІЙ СФЕРІ, ОБГОВОРЕННЯ ЯКОГО ВІДБУЛОСЯ В ОФІСІ СВІТОВОГО БАНКУ
05.07.2017
ОПРИЛЮДНЕНО ЗВІТ ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІНСТИТУЦІЇ З ФУНКЦІЯМИ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА У ЗЕМЕЛЬНІЙ СФЕРІ, ОБГОВОРЕННЯ ЯКОГО ВІДБУЛОСЯ В ОФІСІ СВІТОВОГО БАНКУ
Детальнiше...

20 КВІТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ АГРАРНИЙ ФОРУМ З ПРАВОВИХ ПИТАНЬ АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
13.04.2017
20 КВІТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ АГРАРНИЙ ФОРУМ З ПРАВОВИХ ПИТАНЬ АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ «УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМ ЮРИДИЧНИМ БІЗНЕСОМ»
24.03.2017
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ «УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМ ЮРИДИЧНИМ БІЗНЕСОМ»
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАРАДІ З ПРИВОДУ УРЕГУЛЮВАННЯ І РОЗВИТКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН
13.03.2017
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАРАДІ З ПРИВОДУ УРЕГУЛЮВАННЯ І РОЗВИТКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН
Детальнiше...

АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ «АГРОФІНАНСИ»
28.02.2017
АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ «АГРОФІНАНСИ»
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В КРУГЛОМУ СТОЛІ «ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»
23.02.2017
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В КРУГЛОМУ СТОЛІ «ФОРМУВАННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»
Детальнiше...

АНОНС: АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКИЙ ВИСТУПИТЬ НА КОНФЕРЕНЦІЇ «АГРОФІНАНСИ»
20.02.2017
АНОНС: АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКИЙ ВИСТУПИТЬ НА КОНФЕРЕНЦІЇ «АГРОФІНАНСИ»
Детальнiше...

ПРО ЗАКОНОДАВЧІ НОВОВВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ЧИТАЙТЕ В СТАТТІ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
13.02.2017
ПРО ЗАКОНОДАВЧІ НОВОВВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ЧИТАЙТЕ В СТАТТІ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В КРУГЛОМУ СТОЛІ «З АДВОКАТІВ У СУДДІ: МІСІЯ НЕЗДІЙСНЕННА?»
09.02.2017
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В КРУГЛОМУ СТОЛІ «З АДВОКАТІВ У СУДДІ: МІСІЯ НЕЗДІЙСНЕННА?»
Детальнiше...

ПРО ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ Д. НАВРОЦЬКОГО
07.02.2017
ПРО ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ Д. НАВРОЦЬКОГО
Детальнiше...

ПРО ПОДІЛ ЗЕМЕЛЬНОГО ПАЮ МІЖ КІЛЬКОМА СПАДКОЄМЦЯМИ ЧИТАЙТЕ В КОМЕНТАРІ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
25.01.2017
ПРО ПОДІЛ ЗЕМЕЛЬНОГО ПАЮ МІЖ КІЛЬКОМА СПАДКОЄМЦЯМИ ЧИТАЙТЕ В КОМЕНТАРІ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» ВИСТУПИЛА ПАРТНЕРОМ І ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ІЗ СУДОВИХ ДЕБАТІВ З ЕКОЛОГІЧНОГО ПРАВА
29.11.2016
ПФ «СОФІЯ» ВИСТУПИЛА ПАРТНЕРОМ І ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ІЗ СУДОВИХ ДЕБАТІВ З ЕКОЛОГІЧНОГО ПРАВА
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» ВІКТОР РУДИЙ ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ВЕБІНАР ДЛЯ ВАКС
25.11.2016
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» ВІКТОР РУДИЙ ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ВЕБІНАР ДЛЯ ВАКС
Детальнiше...

КОЛЕКТИВ ПФ «СОФІЯ» ЩИРО ВІТАЄ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
18.11.2016
КОЛЕКТИВ ПФ «СОФІЯ» ЩИРО ВІТАЄ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
Детальнiше...

ЯК УБЕРЕГТИ СВОЄ ПІДПРИЄМСТВО ВІД РЕЙДЕРСТВА? ЧИТАЙТЕ ІНТЕРВ’Ю ОЛЕКСАНДРА ПОЛІВОДСЬКОГО
10.11.2016
ЯК УБЕРЕГТИ СВОЄ ПІДПРИЄМСТВО ВІД РЕЙДЕРСТВА? ЧИТАЙТЕ ІНТЕРВ’Ю ОЛЕКСАНДРА ПОЛІВОДСЬКОГО
Детальнiше...

ВІДБУЛАСЬ ДИСКУСІЯ З ПИТАНЬ АЛЬТЕРНАТИВ МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ, ОРГАНІЗОВАНА КОМІТЕТОМ АПУ З АГРАРНОГО ПРАВА
08.11.2016
ВІДБУЛАСЬ ДИСКУСІЯ З ПИТАНЬ АЛЬТЕРНАТИВ МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ, ОРГАНІЗОВАНА КОМІТЕТОМ АПУ З АГРАРНОГО ПРАВА
Детальнiше...

ЗА ІНІЦІАТИВИ АПУ ВІДБУДЕТЬСЯ ДИСКУСІЯ «АЛЬТЕРНАТИВА МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ: ЕМФІТЕВЗИС ЧИ ОРЕНДА?»
02.11.2016
ЗА ІНІЦІАТИВИ АПУ ВІДБУДЕТЬСЯ ДИСКУСІЯ «АЛЬТЕРНАТИВА МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ: ЕМФІТЕВЗИС ЧИ ОРЕНДА?»
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» ОТРИМАЛА ЛИСТ-ПОДЯКУ ВІД ЗАПОРІЗЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ
25.10.2016
ПФ «СОФІЯ» ОТРИМАЛА ЛИСТ-ПОДЯКУ ВІД ЗАПОРІЗЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ
Детальнiше...

27 ЖОВТНЯ У ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВІЙ ПАЛАТІ УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» НА ТЕМУ: «АЛЬТЕРНАТИВИ РИНКУ ЗЕМЕЛЬ ЧИ РИНОК БЕЗ АЛЬТЕРНАТИВИ?»
24.10.2016
27 ЖОВТНЯ У ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВІЙ ПАЛАТІ УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» НА ТЕМУ: «АЛЬТЕРНАТИВИ РИНКУ ЗЕМЕЛЬ ЧИ РИНОК БЕЗ АЛЬТЕРНАТИВИ?»
Детальнiше...

АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» Д.М. НАВРОЦЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ ІНТЕГРАЦІЇ ТА КООПЕРАЦІЇ
12.10.2016
АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» Д.М. НАВРОЦЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ ІНТЕГРАЦІЇ ТА КООПЕРАЦІЇ
Детальнiше...

ПРО ОСТАННІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ О.А. ПОЛІВОДСЬКОГО
27.09.2016
ПРО ОСТАННІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ О.А. ПОЛІВОДСЬКОГО
Детальнiше...

ПРО ПЕРСПЕКТИВИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ СЛУХАЙТЕ В ЗАПИСІ ПРОГРАМИ НА РАДІО ЕРА-ФМ
26.09.2016
ПРО ПЕРСПЕКТИВИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ СЛУХАЙТЕ В ЗАПИСІ ПРОГРАМИ НА РАДІО ЕРА-ФМ
Детальнiше...

ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ЧЕРГОВИЙ ЗАХІД ЗА ЇЇ УЧАСТІ
23.09.2016
ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ЧЕРГОВИЙ ЗАХІД ЗА ЇЇ УЧАСТІ
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» УВІЙШЛА ДО ТОП-7 ЮРИДИЧНИХ КОМПАНІЙ ПРАКТИКИ АГРАРНОГО ТА ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА
21.09.2016
ПФ «СОФІЯ» УВІЙШЛА ДО ТОП-7 ЮРИДИЧНИХ КОМПАНІЙ ПРАКТИКИ АГРАРНОГО ТА ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА
Детальнiше...

АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» Д.М. НАВРОЦЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В БІЗНЕС-СЕМІНАРІ АГРОПРАВО
19.09.2016
АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» Д.М. НАВРОЦЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В БІЗНЕС-СЕМІНАРІ АГРОПРАВО
Детальнiше...

ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКИЙ ПРОКОМЕНТУВАВ ПЕРСПЕКТИВУ ПРИЙНЯТТЯ ЗУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ОБІГУ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ»
02.09.2016
ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКИЙ ПРОКОМЕНТУВАВ ПЕРСПЕКТИВУ ПРИЙНЯТТЯ ЗУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ОБІГУ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ»
Детальнiше...

ПРО НАПІЙ, ЯКИЙ УВІЙШОВ В ІСТОРІЮ ЮРИСПРУДЕНЦІЇ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ПОМІЧНИКА ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» О. МАРКЕВИЧ
18.08.2016
ПРО НАПІЙ, ЯКИЙ УВІЙШОВ В ІСТОРІЮ ЮРИСПРУДЕНЦІЇ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ПОМІЧНИКА ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» О. МАРКЕВИЧ
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» ВІКТОР РУДИЙ ПРОВІВ ВЕБІНАР ДЛЯ ВАКС
16.08.2016
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» ВІКТОР РУДИЙ ПРОВІВ ВЕБІНАР ДЛЯ ВАКС
Детальнiше...

СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ «AGROPOLIT.COM» ПУБЛІКУЄ ДУМКИ ПРОВІДНИХ ФАХІВЦІВ ЩОДО РИНКУ ЗЕМЛІ
11.08.2016
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ «AGROPOLIT.COM» ПУБЛІКУЄ ДУМКИ ПРОВІДНИХ ФАХІВЦІВ ЩОДО РИНКУ ЗЕМЛІ
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» НАГОРДЖЕНА ПОДЯКОЮ ВІД ЕЛЕКТРОННОГО АНАЛІТИЧНОГО ВИДАННЯ ЮРИСТ&ЗАКОН
02.08.2016
ПФ «СОФІЯ» НАГОРДЖЕНА ПОДЯКОЮ ВІД ЕЛЕКТРОННОГО АНАЛІТИЧНОГО ВИДАННЯ ЮРИСТ&ЗАКОН
Детальнiше...

ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ОГОЛОШУЄ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ НОВИХ ПАРТНЕРІВ
18.07.2016
ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ОГОЛОШУЄ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ НОВИХ ПАРТНЕРІВ
Детальнiше...

ПРО ІНСТИТУТ ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ Д. НАВРОЦЬКОГО
12.07.2016
ПРО ІНСТИТУТ ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ Д. НАВРОЦЬКОГО
Детальнiше...

ПРО РИНОК ЗЕМЛІ ТА РОЗПОДІЛ ЗЕМЕЛЬ НА КАТЕГОРІЇ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ПАРТНЕРА ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКОГО
11.07.2016
ПРО РИНОК ЗЕМЛІ ТА РОЗПОДІЛ ЗЕМЕЛЬ НА КАТЕГОРІЇ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ПАРТНЕРА ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКОГО
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» – ЮРИДИЧНИЙ ПАРТНЕР МІЖНАРОДНОЇ ДВОДЕННОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ; ВІД ЗЕМЛІ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ»
11.07.2016
ПФ «СОФІЯ» – ЮРИДИЧНИЙ ПАРТНЕР МІЖНАРОДНОЇ ДВОДЕННОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ; ВІД ЗЕМЛІ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ»
Детальнiше...

ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ТА РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ О. МАРКЕВИЧ
05.07.2016
ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ТА РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ О. МАРКЕВИЧ
Детальнiше...

ПРО ЕКСПОРТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ В ЄС ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКОГО
15.06.2016
ПРО ЕКСПОРТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ В ЄС ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКОГО
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» ВИСТУПИЛА СПІВОРГАНІЗАТОРОМ КОНФЕРЕНЦІЇ, ПРИСВЯЧЕНІЙ ТЕМІ СЕРТИФІКАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
26.05.2016
ПФ «СОФІЯ» ВИСТУПИЛА СПІВОРГАНІЗАТОРОМ КОНФЕРЕНЦІЇ, ПРИСВЯЧЕНІЙ ТЕМІ СЕРТИФІКАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.А. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ З АГРАРНОГО ПРАВА
17.05.2016
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.А. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ З АГРАРНОГО ПРАВА
Детальнiше...

ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ЧЕРГОВИЙ ЗАХІД ЗА ЇЇ УЧАСТІ
16.05.2016
ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ЧЕРГОВИЙ ЗАХІД ЗА ЇЇ УЧАСТІ
Детальнiше...

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» НА АГРАРНОМУ ФОРУМІ ААУ ДОСТУПНА ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ
06.05.2016
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» НА АГРАРНОМУ ФОРУМІ ААУ ДОСТУПНА ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ
Детальнiше...

ЗАКІНЧИВ РОБОТУ АГРАРНИЙ ФОРУМ ААУ
27.04.2016
ЗАКІНЧИВ РОБОТУ АГРАРНИЙ ФОРУМ ААУ
Детальнiше...

ПРО ПІДКОНТРОЛЬНІСТЬ І ПІДЗВІТНІСТЬ ДФГВФО ТА ГАРАНТІЇ БАНКІВСЬКИХ ДЕПОЗИТІВ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ НАУКОВОГО РАДНИКА ПФ «СОФІЯ» М.В. САВЧИНА
22.04.2016
ПРО ПІДКОНТРОЛЬНІСТЬ І ПІДЗВІТНІСТЬ ДФГВФО ТА ГАРАНТІЇ БАНКІВСЬКИХ ДЕПОЗИТІВ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ НАУКОВОГО РАДНИКА ПФ «СОФІЯ» М.В. САВЧИНА
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР АГРАРНОГО ФОРУМУ ААУ
14.04.2016
ПФ «СОФІЯ» – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР АГРАРНОГО ФОРУМУ ААУ
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» – ПАРТНЕР VII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З КЛАСИЧНИХ СУДОВИХ ДЕБАТІВ ІЗ ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА
07.04.2016
ПФ «СОФІЯ» – ПАРТНЕР VII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З КЛАСИЧНИХ СУДОВИХ ДЕБАТІВ ІЗ ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА
Детальнiше...

ПРО ОСОБЛИВОСТІ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ ЧИТАЙТЕ В ПУБЛІКАЦІЇ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
06.04.2016
ПРО ОСОБЛИВОСТІ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ ЧИТАЙТЕ В ПУБЛІКАЦІЇ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
Детальнiше...

ПРО ОСОБЛИВОСТІ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ ЧИТАЙТЕ В ПУБЛІКАЦІЇ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
06.04.2016
ПРО ОСОБЛИВОСТІ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ ЧИТАЙТЕ В ПУБЛІКАЦІЇ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
Детальнiше...

ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» В.ВАРЄНІКОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ З АГРАРНОГО ПРАВА АПУ
23.03.2016
ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» В.ВАРЄНІКОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ З АГРАРНОГО ПРАВА АПУ
Детальнiше...

ПРО РОЗПОДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ПАРТНЕРА ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКОГО НА ОНЛАЙН-РЕСУРСІ AGROPORTAL.UA
17.03.2016
ПРО РОЗПОДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ПАРТНЕРА ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКОГО НА ОНЛАЙН-РЕСУРСІ AGROPORTAL.UA
Детальнiше...

ПРО НАСЛІДКИ ПРИЙНЯТТЯ НОВОГО ЗАКОНУ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ ЧИТАЙТЕ В ПУБЛІКАЦІЇ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
14.03.2016
ПРО НАСЛІДКИ ПРИЙНЯТТЯ НОВОГО ЗАКОНУ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ ЧИТАЙТЕ В ПУБЛІКАЦІЇ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЇ ВАРЄНІКОВОЇ
Детальнiше...

ПОРАДИ ДЛЯ БІЗНЕСУ В УМОВАХ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ ВІД ПАРТНЕРА ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКОГО
11.03.2016
ПОРАДИ ДЛЯ БІЗНЕСУ В УМОВАХ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ ВІД ПАРТНЕРА ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКОГО
Детальнiше...

ПІДВОДНІ КАМЕНІ МАРКЕТИНОГОВИХ ПОСЛУГ - МАТЕРІАЛ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» АНАСТАСІЇ КОШПАРМАК ДЛЯ ВИДАННЯ ЮРИСТ&ЗАКОН
10.03.2016
ПІДВОДНІ КАМЕНІ МАРКЕТИНОГОВИХ ПОСЛУГ - МАТЕРІАЛ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» АНАСТАСІЇ КОШПАРМАК ДЛЯ ВИДАННЯ ЮРИСТ&ЗАКОН
Детальнiше...

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО ВИКОНАННЯ СУДОВОГО РІШЕННЯ – ТЕМА ПУБЛІКАЦІЇ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ДМИТРА НАВРОЦЬКОГО У ВИДАННІ ЮРИСТ&ЗАКОН
04.03.2016
ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО ВИКОНАННЯ СУДОВОГО РІШЕННЯ – ТЕМА ПУБЛІКАЦІЇ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ДМИТРА НАВРОЦЬКОГО У ВИДАННІ ЮРИСТ&ЗАКОН
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» ВІТАЄ ПАРТНЕРА ВІКТОРА РУДОГО З РАДІСНОЮ ПОДІЄЮ – НАРОДЖЕННЯМ ДРУГОЇ ДОНЕЧКИ!
03.03.2016
ПФ «СОФІЯ» ВІТАЄ ПАРТНЕРА ВІКТОРА РУДОГО З РАДІСНОЮ ПОДІЄЮ – НАРОДЖЕННЯМ ДРУГОЇ ДОНЕЧКИ!
Детальнiше...

ПРО КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ФГВФО ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКОГО ДЛЯ ВІСНИКА ААУ
23.02.2016
ПРО КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ФГВФО ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКОГО ДЛЯ ВІСНИКА ААУ
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» - УЧАСНИК НАЦІОНАЛЬНОЇ ЮРИДИЧНОЇ АГРАРНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
22.02.2016
ПФ «СОФІЯ» - УЧАСНИК НАЦІОНАЛЬНОЇ ЮРИДИЧНОЇ АГРАРНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
Детальнiше...

ПРО СПОРИ З ОРГАНАМИ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ДМИТРА НАВРОЦЬКОГО ДЛЯ ВИДАННЯ ЮРИСТ&ЗАКОН
09.02.2016
ПРО СПОРИ З ОРГАНАМИ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» ДМИТРА НАВРОЦЬКОГО ДЛЯ ВИДАННЯ ЮРИСТ&ЗАКОН
Детальнiше...

ПРО ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ПРО МЕТРОЛОГІЮ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ АНАСТАСІЇ КОШПАРМАК СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВИДАННЯ «ЮРИСТ&ЗАКОН»
29.01.2016
ПРО ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ПРО МЕТРОЛОГІЮ ЧИТАЙТЕ В МАТЕРІАЛІ АНАСТАСІЇ КОШПАРМАК СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВИДАННЯ «ЮРИСТ&ЗАКОН»
Детальнiше...

ПРО ПРОБЛЕМИ ЦІНИ НА ЗЕМЛЮ СЛУХАЙТЕ В ЗАПИСІ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКА КРАЇНА» НА РАДІО ЕРА-ФМ
28.01.2016
ПРО ПРОБЛЕМИ ЦІНИ НА ЗЕМЛЮ СЛУХАЙТЕ В ЗАПИСІ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКА КРАЇНА» НА РАДІО ЕРА-ФМ
Детальнiше...

ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ», АДВОКАТ ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА ОБРАНА ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ КОМІТЕТУ З АГРАРНОГО ПРАВА АСОЦІАЦІЇ ПРАВНИКІВ УКРАЇНИ
27.01.2016
ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ», АДВОКАТ ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА ОБРАНА ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ КОМІТЕТУ З АГРАРНОГО ПРАВА АСОЦІАЦІЇ ПРАВНИКІВ УКРАЇНИ
Детальнiше...

ПРО НОУ-ХАУ У СФЕРІ РЕЄСТРАЦІЇ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ЧИТАЙТЕ У ПУБЛІКАЦІЇ ПАРТНЕРА ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКОГО
26.01.2016
ПРО НОУ-ХАУ У СФЕРІ РЕЄСТРАЦІЇ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ЧИТАЙТЕ У ПУБЛІКАЦІЇ ПАРТНЕРА ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКОГО
Детальнiше...

ПРАВНИЧА ФІРМА "СОФІЯ" ВІТАЄ ВСІХ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
30.12.2015
ПРАВНИЧА ФІРМА "СОФІЯ" ВІТАЄ ВСІХ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Детальнiше...

ПЕРСПЕКТИВИ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ ОРЕНДИ – ТЕМА ОБГОВОРЕННЯ ЗАХОДУ ЗА УЧАСТІ ПАРТНЕРА ПФ «СОФІЯ»
28.12.2015
ПЕРСПЕКТИВИ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ ОРЕНДИ – ТЕМА ОБГОВОРЕННЯ ЗАХОДУ ЗА УЧАСТІ ПАРТНЕРА ПФ «СОФІЯ»
Детальнiше...

ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» ДМИТРО НАВРОЦЬКИЙ ВИСТУПИВ ІЗ ДОПОВІДДЮ НА ПЕРШОМУ СЕМІНАРІ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ-ПОЧАТКІВЦІВ «ЮРИДИЧНА ГРАМОТНІСТЬ У СФЕРІ ПОДАТКОВОГО, ТРУДОВОГО ПРАВА ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»
15.12.2015
ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» ДМИТРО НАВРОЦЬКИЙ ВИСТУПИВ ІЗ ДОПОВІДДЮ НА ПЕРШОМУ СЕМІНАРІ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ-ПОЧАТКІВЦІВ «ЮРИДИЧНА ГРАМОТНІСТЬ У СФЕРІ ПОДАТКОВОГО, ТРУДОВОГО ПРАВА ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАКЛЮЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРОЕКТУ USAID АГРОІНВЕСТ
04.12.2015
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАКЛЮЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРОЕКТУ USAID АГРОІНВЕСТ
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» – В ЧИСЛІ ІНІЦІАТОРІВ СТВОРЕННЯ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ ПРИ ТПП УКРАЇНИ
27.11.2015
ПФ «СОФІЯ» – В ЧИСЛІ ІНІЦІАТОРІВ СТВОРЕННЯ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ ПРИ ТПП УКРАЇНИ
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКИЙ ОПРИЛЮДНИВ СВОЄ БАЧЕННЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ
23.11.2015
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКИЙ ОПРИЛЮДНИВ СВОЄ БАЧЕННЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ
Детальнiше...

ПРО НОВИЙ ХАРЧОВИЙ ЗАКОН ЧИТАЙТЕ В ЖУРНАЛІ «ВИНОГРАДАРСТВО І САДІВНИЦТВО & НАПОЇ. ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ»
16.11.2015
ПРО НОВИЙ ХАРЧОВИЙ ЗАКОН ЧИТАЙТЕ В ЖУРНАЛІ «ВИНОГРАДАРСТВО І САДІВНИЦТВО & НАПОЇ. ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ»
Детальнiше...

ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА НАДАЛА КОМЕНТАР ДЛЯ ПРОГРАМИ «ГРОШІ» НА ТЕЛЕКАНАЛІ 1+1
12.11.2015
ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА НАДАЛА КОМЕНТАР ДЛЯ ПРОГРАМИ «ГРОШІ» НА ТЕЛЕКАНАЛІ 1+1
Детальнiше...

ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» ДМИТРО НАВРОЦЬКИЙ ВИСТУПИТЬ ІЗ ДОПОВІДДЮ НА ПЕРШОМУ СЕМІНАРІ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ-ПОЧАТКІВЦІВ «ЮРИДИЧНА ГРАМОТНІСТЬ У СФЕРІ ПОДАТКОВОГО, ТРУДОВОГО ПРАВА ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»
11.11.2015
ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» ДМИТРО НАВРОЦЬКИЙ ВИСТУПИТЬ ІЗ ДОПОВІДДЮ НА ПЕРШОМУ СЕМІНАРІ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ-ПОЧАТКІВЦІВ «ЮРИДИЧНА ГРАМОТНІСТЬ У СФЕРІ ПОДАТКОВОГО, ТРУДОВОГО ПРАВА ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»
Детальнiше...

АДВОКАТ ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА ВИСЛОВИЛА СВОЮ ДУМКУ ЩОДО ДЕРЕГУЛЯЦІЇ БІЗНЕСУ ДЛЯ АНАЛІТИЧНОГО ВИДАННЯ «ЮРИСТ&ЗАКОН»
09.11.2015
АДВОКАТ ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА ВИСЛОВИЛА СВОЮ ДУМКУ ЩОДО ДЕРЕГУЛЯЦІЇ БІЗНЕСУ ДЛЯ АНАЛІТИЧНОГО ВИДАННЯ «ЮРИСТ&ЗАКОН»
Детальнiше...

ЮРИСТИ ПФ «СОФІЯ» СТЯГНУЛИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ З НІМЕЦЬКОЇ КОМПАНІЇ НА КОРИСТЬ ОДНОГО З ЛІДЕРІВ РИНКУ ПИВА УКРАЇНИ
16.10.2015
ЮРИСТИ ПФ «СОФІЯ» СТЯГНУЛИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ З НІМЕЦЬКОЇ КОМПАНІЇ НА КОРИСТЬ ОДНОГО З ЛІДЕРІВ РИНКУ ПИВА УКРАЇНИ
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» В.РУДИЙ ВИСТУПИВ З ДОПОВІДДЮ НА ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ПРАВНИЧІЙ ШКОЛІ ЗІ СПАДКОВОГО ПРАВА
01.10.2015
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» В.РУДИЙ ВИСТУПИВ З ДОПОВІДДЮ НА ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ПРАВНИЧІЙ ШКОЛІ ЗІ СПАДКОВОГО ПРАВА
Детальнiше...

ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА НАДАЛА СВІЙ КОМЕНТАР АВТОРИТЕТНОМУ ВИДАННЮ ЩОДО ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНИ ДО ГААЗЬКОГО ТРИБУНАЛУ
23.09.2015
ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» ВІКТОРІЯ ВАРЄНІКОВА НАДАЛА СВІЙ КОМЕНТАР АВТОРИТЕТНОМУ ВИДАННЮ ЩОДО ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНИ ДО ГААЗЬКОГО ТРИБУНАЛУ
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКИЙ ВИСТУПИТЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ЮРИДИЧНОМУ ФОРУМІ «УКРАЇНА-ЄС»
23.09.2015
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКИЙ ВИСТУПИТЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ЮРИДИЧНОМУ ФОРУМІ «УКРАЇНА-ЄС»
Детальнiше...

АНАЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ «ЮРИСТ&ЗАКОН» ОПУБЛІКУВАЛО СТАТТЮ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» В.РУДОГО ЩОДО ПИТАННЯ СПАДКУВАННЯ КРЕДИТНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ
25.08.2015
АНАЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ «ЮРИСТ&ЗАКОН» ОПУБЛІКУВАЛО СТАТТЮ ЮРИСТА ПФ «СОФІЯ» В.РУДОГО ЩОДО ПИТАННЯ СПАДКУВАННЯ КРЕДИТНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» ВІТАЄ СВОГО ПАРТНЕРА В.РОШКАНЮКА З ВИДАТНИМИ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ
13.07.2015
ПФ «СОФІЯ» ВІТАЄ СВОГО ПАРТНЕРА В.РОШКАНЮКА З ВИДАТНИМИ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ
Детальнiше...

ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ВИЗНАНА ФІРМОЮ РОКУ В УКРАЇНІ В ГАЛУЗІ НЕРУХОМОСТІ ЗА ВЕРСІЄЮ МІЖНАРОДНОГО РЕЙТИНГУ CORPORATE INTL
08.07.2015
ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ВИЗНАНА ФІРМОЮ РОКУ В УКРАЇНІ В ГАЛУЗІ НЕРУХОМОСТІ ЗА ВЕРСІЄЮ МІЖНАРОДНОГО РЕЙТИНГУ CORPORATE INTL
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВИЗНАНИЙ ОДНИМ З НАЙКРАЩИХ ЮРИСТІВ У СФЕРІ ЗЕМЕЛЬНОГО ТА АГРАРНОГО ПРАВА
01.07.2015
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ ВИЗНАНИЙ ОДНИМ З НАЙКРАЩИХ ЮРИСТІВ У СФЕРІ ЗЕМЕЛЬНОГО ТА АГРАРНОГО ПРАВА
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВИЇЗНОМУ ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ ПІДПРИЄМЦІВ АПК ПРИ ТПП УКРАЇНИ, ЯКЕ ВІДБУЛОСЯ У М. МАРІУПОЛЬ
23.06.2015
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О.ПОЛІВОДСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВИЇЗНОМУ ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ ПІДПРИЄМЦІВ АПК ПРИ ТПП УКРАЇНИ, ЯКЕ ВІДБУЛОСЯ У М. МАРІУПОЛЬ
Детальнiше...

ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ЧЕРГОВИЙ ЗАХІД ЗА ЇЇ УЧАСТІ У ЗАПОРІЖЖІ
15.06.2015
ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ЧЕРГОВИЙ ЗАХІД ЗА ЇЇ УЧАСТІ У ЗАПОРІЖЖІ
Детальнiше...

ЮРИСТИ ПФ «СОФІЯ» ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ У ВЕРХОВНОМУ СУДІ УКРАЇНИ
12.06.2015
ЮРИСТИ ПФ «СОФІЯ» ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ У ВЕРХОВНОМУ СУДІ УКРАЇНИ
Детальнiше...

ОПРИЛЮДНЕНО ЗВІТ НОРВЕЗЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ТОРГОВОЇ ПАЛАТИ ПРО НЕДАВНЮ ПОДІЮ, ЩО ПРОВОДИЛАСЯ СПІЛЬНО З ТПП УКРАЇНИ.
26.05.2015
ОПРИЛЮДНЕНО ЗВІТ НОРВЕЗЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ТОРГОВОЇ ПАЛАТИ ПРО НЕДАВНЮ ПОДІЮ, ЩО ПРОВОДИЛАСЯ СПІЛЬНО З ТПП УКРАЇНИ.
Детальнiше...

ЗАВЕРШИВ СВОЮ РОБОТУ ЗАХІД «УКРАЇНО-НОРВЕЗЬКІ БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ: АГРАРНИЙ СЕКТОР»
22.05.2015
ЗАВЕРШИВ СВОЮ РОБОТУ ЗАХІД «УКРАЇНО-НОРВЕЗЬКІ БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ: АГРАРНИЙ СЕКТОР»
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» - ПАРТНЕР НОРВЕЗЬКО-УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕС-ЗАХОДУ
08.05.2015
ПФ «СОФІЯ» - ПАРТНЕР НОРВЕЗЬКО-УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕС-ЗАХОДУ
Детальнiше...

ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКИЙ НАГОРОДЖЕНИЙ ПОДЯКОЮ ВІД ЕЛЕКТРОННОГО АНАЛІТИЧНОГО ВИДАННЯ ЮРИСТ&ЗАКОН
27.04.2015
ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» Д. НАВРОЦЬКИЙ НАГОРОДЖЕНИЙ ПОДЯКОЮ ВІД ЕЛЕКТРОННОГО АНАЛІТИЧНОГО ВИДАННЯ ЮРИСТ&ЗАКОН
Детальнiше...

АНОНС: 28 КВІТНЯ 2015 РОКУ ПРОЙДЕ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ВІДКРИТІСТЬ РЕЄСТРІВ: ЗА І ПРОТИ»
23.04.2015
Анонс: 28 квітня 2015 року пройде Круглий стіл на тему: "ВІДКРИТІСТЬ РЕЄСТРІВ: ЗА І ПРОТИ"
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» Д.Навроцький бере участь у навчальній бізнес-програмі, перша частина якої пройде у Норвегії.
14.04.2015
Юрист ПФ «Софія» Д.Навроцький бере участь у навчальній бізнес-програмі, перша частина якої пройде у Норвегії.
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» виступить на семінарі для юристів аграрних компаній
06.04.2015
Одне з найбільших об’єднань аграрного бізнесу «Українська аграрна конфедерація» проводить семінар з юридичних питань на тему «Юридичні аспекти ведення агробізнесу у реаліях 2015 року», який відбудеться 10 квітня 2015 року в м. Київ, в офісі компанії «SigmaBleyzer».
Детальнiше...

ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ УВІЙШОВ ДО РЕЙТИНГУ ТОП-100 НАЙКРАЩИХ ЮРИСТІВ ЗА ВЕРСІЄЮ «ВИБІР КЛІЄНТА» ПРОФЕСІЙНОГО ЮРИДИЧНОГО ВИДАННЯ «ЮРИДИЧНА ГАЗЕТА»
30.03.2015
ПАРТНЕР ПФ «СОФІЯ» О. ПОЛІВОДСЬКИЙ УВІЙШОВ ДО РЕЙТИНГУ ТОП-100 НАЙКРАЩИХ ЮРИСТІВ ЗА ВЕРСІЄЮ «ВИБІР КЛІЄНТА» ПРОФЕСІЙНОГО ЮРИДИЧНОГО ВИДАННЯ «ЮРИДИЧНА ГАЗЕТА»
Детальнiше...

ПФ «СОФІЯ» ЗАПРОШУЄ ДОЛУЧАТИСЯ ДО РОЗРОБКИ ПРАВИЛ ЕТИКИ В СФЕРІ КОНКУРЕНЦІЇ НА РИНКУ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ
25.03.2015
ПФ «СОФІЯ» ЗАПРОШУЄ ДОЛУЧАТИСЯ ДО РОЗРОБКИ ПРАВИЛ ЕТИКИ В СФЕРІ КОНКУРЕНЦІЇ НА РИНКУ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ
Детальнiше...

ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ВИСТУПИЛА СПІВОРГАНІЗАТОРОМ ЗАХОДУ «ПРОДОВОЛЬЧА СТРАТЕГІЯ - ІНІЦІАТИВА 2015»
24.03.2015
ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ВИСТУПИЛА СПІВОРГАНІЗАТОРОМ ЗАХОДУ «ПРОДОВОЛЬЧА СТРАТЕГІЯ - ІНІЦІАТИВА 2015»
Детальнiше...

ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ЧЕРГОВИЙ ЗАХІД ЗА ЇЇ УЧАСТІ
13.03.2015
ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ЧЕРГОВИЙ ЗАХІД ЗА ЇЇ УЧАСТІ
Детальнiше...

Науковий радник ПФ «Софія» М.В. Савчин прокоментував резонансне рішення Верховного Суду України для професійного видання «Юридична газета»
13.03.2015
Михайло Савчин прокоментував рішення Верховного Суду України
Детальнiше...

Юристи ПФ «Софія» отримали перемогу в суді у податковому спорі
10.03.2015
Юристи ПФ «Софія» успішно представили інтереси свого клієнта у спорі з податковими органами.
Детальнiше...

Правнича фірма «софія» запрошує взяти участь в інтернет-конференції.
26.02.2015
Правнича фірма «софія» запрошує взяти участь в інтернет-конференції.
Детальнiше...

Юрист Правничої Фірми «Софія» Дмитро Навроцький виступив на І-му Черкаському юридичному аграрному форумі.
25.02.2015
20 лютого 2014 року у Черкасах відбувся І Черкаський юридичний аграрний форум.
Детальнiше...

Новий науковий радник
28.01.2015
ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ОГОЛОСИЛА ПРО ПРИЄДНАННЯ ДО ЇЇ КОМАНДИ НАУКОВОГО РАДНИКА М.В.САВЧИНА
Детальнiше...

ПРАВНИЧА ФІРМА «СОФІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ЧЕРГОВИЙ ЗАХІД ЗА ЇЇ УЧАСТІ.
27.01.2015
У середу, 28 січня 2015 року о 15.00 в Торгово-промисловій палаті України за сприяння Антимонопольного комітету України відбудеться засідання круглого столу на тему: «Врегулювання проблем у відносинах між виробниками (постачальниками) продовольчих товарів та роздрібними торговельними мережами: українські проблеми, світовий досвід».
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» Д. Навроцький про самообмову у кримінальному процесі для видання «Юридична Газета»
10.12.2014
Видання «Юридична Газета» опублікувало статтю Д.Навроцького щодо ролі та значення самообмови особи при проведені досудового розслідування.
Детальнiше...

Вийшов з друку репортаж про подію за участі ПФ «Софія»
04.12.2014
26.11.2014 відбулось засідання Комітету підприємців АПК при ТПП України присвячене можливостям асоціацій аграрної сфери, що відкриваються в нових умовах.
Детальнiше...

26 листопада цього року відбулося чергове засідання Комітету підприємців АПК при ТПП України.
27.11.2014
26 листопада цього року відбулося чергове засідання Комітету підприємців АПК при ТПП України.
Детальнiше...

«ПРО ЩО ЮРИСТ ПОВИНЕН НАГАДУВАТИ СВОЄМУ КЛІЄНТУ У ВАЖКІ ЧАСИ?»
13.11.2014
Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський для правового порталу «ЮРЛІГА» надав практичні поради та рекомендаціями для власників та керівників бізнесу в умовах кризи.
Детальнiше...

ЮРИСТ ПФ «СОФІЯ» В. МІНАЄВА ПРО ОХОРОННУ ДІЯЛЬНІСТЬ В УКРАЇНІ ТА ПРОБЛЕМИ ЇЇ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ДЛЯ ВИДАННЯ «ЮРИСТ&ЗАКОН».
30.10.2014
Аналітичне видання ЮРИСТ&ЗАКОН опублікувало статтю В.Мінаєвої щодо охоронної діяльності в Україні та проблем її правового регулювання
Детальнiше...

Юристи ПФ «Софія» В. Варенікова та Д. Навроцький про вільну економічну зону «Крим» для видання «ЮРИСТ&ЗАКОН»
17.10.2014
Аналітичне видання ЮРИСТ&ЗАКОН опублікувало статтю адвоката В.Варенікової та Д.Навроцького щодо актуальних проблем сьогодення пов’язаних з статусом вільної економічної зони «Крим».
Детальнiше...

Комітет підприємців АПК при ТПП України та Правнича фірма "Софія" за підтримки Асоціації адвокатів України та «ЛІГАБізнесІнформ» проведуть круглий стіл на тему "Державна реєстрація прав на землі сільськогосподарського призначення: проблеми та перспективи»
26.09.2014
Комітет підприємців АПК при ТПП України та Правнича фірма "Софія" за підтримки Асоціації адвокатів України та «ЛІГАБізнесІнформ» проведуть круглий стіл на тему "Державна реєстрація прав на землі сільськогосподарського призначення: проблеми та перспективи»
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» В.Мінаєва про договір про надання послуг з передачі електричної енергії: нюанси укладення для видання «ЮРИСТ&ЗАКОН».
25.09.2014
Аналітичне видання ЮРИСТ&ЗАКОН опублікувало статтю В.Мінаєвої щодо нюансів укладення договорів про надання послуг з передачі електричної енергії.
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» Олександр Поліводський виступить з доповіддю на Міжнародному юридичному форумі «Україна-ЄС», який відбудеться 24 вересня 2014 р.
22.09.2014
24 вересня 2014 року відбудеться Міжнародний юридичний форум «Україна-ЄС».
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» В. Варенікова про безпеку договірних відносин для видання «ЮРИСТ&ЗАКОН»
17.09.2014
Аналітичне видання ЮРИСТ&ЗАКОН опублікувало статтю адвоката В. Варенікової щодо безпеки договірних відносин та прогнозування мінімізації ризику виникнення боргів.
Детальнiше...

Правнича фірма «Софія» розширює співпрацю з кредитними спілками
02.09.2014
Віктор Рудий, партнер з практики фінансового права ПРАВНИЧОЇ ФІРМИ «СОФІЯ» протягом серпня – вересня 2014 р. провів серію вебінарів для учасників «Програми захисту вкладів», що стосувалися змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ.
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» Д. Навроцький про форс-мажори для видання «ЮРИСТ&ЗАКОН»
02.09.2014
Аналітичне видання ЮРИСТ&ЗАКОН опублікувало статтю Д.Навроцького щодо проблем, пов’язаних з виконанням господарських договорів в умовах проведення антитерористичної операції.
Детальнiше...

Правнича фірма «Софія» повідомляє про приєднання Віктора Рудого в якості партнера ПФ «Софія»
03.07.2014
Правнича фірма «Софія» повідомляє про приєднання Віктора Рудого в якості партнера ПФ «Софія»
Детальнiше...

У команді Правничої фірми «Софія» нове кадрове призначення
18.06.2014
У команді Правничої фірми «Софія» нове кадрове призначення
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський прокоментував нововведення Мінюсту щодо реєстрації землі на шпальтах газети «АГРОПРОФІ»
16.06.2014
Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський прокоментував нововведення Мінюсту щодо реєстрації землі на шпальтах газети «АГРОПРОФІ»
Детальнiше...

В.о. Голови АМК України М.Я.Барош візьме участь у семінарі-практикумі для підприємств харчової промисловості у ТПП України
28.05.2014
В.о. Голови АМК України М.Я.Барош візьме участь у семінарі-практикумі для підприємств харчової промисловості у ТПП України
Детальнiше...

ПФ «Софія» запрошує на семінар-практикум за її участі, що присвячений законодавству про поширення інформації про харчову продукцію, яка вводить в оману
15.05.2014
ПФ «Софія» запрошує на семінар-практикум за її участі, що присвячений законодавству про поширення інформації про харчову продукцію, яка вводить в оману
Детальнiше...

Підсумки круглого столу щодо професійної етики та ефективності ринків
12.05.2014
Підсумки круглого столу щодо професійної етики та ефективності ринків
Детальнiше...

Кримські проблеми для бізнеса: компетентна думка партнера ПФ «Софія» О.Поліводського
06.05.2014
Кримські проблеми для бізнеса: компетентна думка партнера ПФ «Софія» О.Поліводського
Детальнiше...

Видання «ЮРИСТ&ЗАКОН» вручило подяку юристам ПФ «Софія» за активну та плідну співпрацю
24.04.2014
Видання «ЮРИСТ&ЗАКОН» вручило подяку юристам ПФ «Софія» за активну та плідну співпрацю
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський про ведення бізнесу в Криму на шпальтах ЮРЛІГИ
31.03.2014
Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський про ведення бізнесу в Криму на шпальтах ЮРЛІГИ
Детальнiше...

ПФ "Софія" та Комітет підприємців АПК при ТПП України запрошують до участі в круглому столі "Галузеві Правила професійної етики як спосіб підвищення ефективності функціонування ринків"
28.03.2014
ПФ "Софія" та Комітет підприємців АПК при ТПП України запрошують до участі в круглому столі "Галузеві Правила професійної етики як спосіб підвищення ефективності функціонування ринків"
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» розповів про відповідальність юридичних осіб за корупцію аналітичному «ЮРИСТ&ЗАКОН»
28.03.2014
Юрист ПФ «Софія» розповів про відповідальність юридичних осіб за корупцію аналітичному «ЮРИСТ&ЗАКОН»
Детальнiше...

Діловий аграрний інтернет-ресурс AGROTIMES опублікував статтю юриста ПФ «Софія» Д.Навроцького щодо законності збирання інформації АМКУ про орендарів
27.03.2014
Діловий аграрний інтернет-ресурс AGROTIMES опублікував статтю юриста ПФ «Софія» Д.Навроцького щодо законності збирання інформації АМКУ про орендарів
Детальнiше...

28 березня 2014 р. відбудеться ІІІ Всеукраїнський весняний форум ААУ з цивільного права та процесу «Київська весна», на якому серед інших, виступить партнер ПФ «Софія» О.Поліводський
21.03.2014
28 березня 2014 р. відбудеться ІІІ Всеукраїнський весняний форум ААУ з цивільного права та процесу «Київська весна», на якому серед інших, виступить партнер ПФ «Софія» О.Поліводський
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський – доповідач на засіданні Круглого столу з нерухомості та будівництва, який відбудеться 21 березня 2014 року
18.03.2014
Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський – доповідач на засіданні Круглого столу з нерухомості та будівництва, який відбудеться 21 березня 2014 року
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський прокоментував для веб-порталу ЮРЛІГА процедуру легітимізації Конституції України
27.02.2014
Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський прокоментував для веб-порталу ЮРЛІГА процедуру легітимізації Конституції України
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський - радник АМК з питань регулювання ринку оренди землі
23.01.2014
Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський - радник АМК з питань регулювання ринку оренди землі
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» Д.Навроцький розповів про права нерезидентів на землю в Україні на шпальтах «АгроМаркету»
21.01.2014
Юрист ПФ «Софія» Д.Навроцький розповів про права нерезидентів на землю в Україні на шпальтах «АгроМаркету»
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» про перспективи на 2014 рік на сайті онлайн-інформаційного порталу ЮРЛІГА
16.01.2014
Партнер ПФ «Софія» про перспективи на 2014 рік на сайті онлайн-інформаційного порталу ЮРЛІГА
Детальнiше...

Адвокат ПФ «Софія» Варєнікова Вікторія Юріївна увійшла до ТОП-10 молодих і перспективних юристів України 2013 р. за версією проекту «Вибір клієнта» професійного юридичного видання «Юридична газета»
30.12.2013
Адвокат ПФ «Софія» Варєнікова Вікторія Юріївна увійшла до ТОП-10 молодих і перспективних юристів України 2013 р. за версією проекту «Вибір клієнта» професійного юридичного видання «Юридична газета»
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» відповів на питання професійного видання «Юридична газета»
11.12.2013
Партнер ПФ «Софія» відповів на питання професійного видання «Юридична газета»
Детальнiше...

ПФ «Софія» завершила дослідження для свого клієнта зі Східної Азії щодо юридичних наслідків підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС для аграрного сектору
25.11.2013
ПФ «Софія» завершила дослідження для свого клієнта зі Східної Азії щодо юридичних наслідків підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС для аграрного сектору
Детальнiше...

Партнера ПФ «Софія» О.Поліводського обрано до складу Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України
20.11.2013
Партнера ПФ «Софія» О.Поліводського обрано до складу Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України
Детальнiше...

ПФ «Софія» спільно з Комітетом підприємців АПК при ТПП України провели обговорення питань безпеки та якості сільськогосподарської та продовольчої продукції.
05.11.2013
ПФ «Софія» спільно з Комітетом підприємців АПК при ТПП України провели обговорення питань безпеки та якості сільськогосподарської та продовольчої продукції.
Детальнiше...

ПФ «Софія» - партнер IV Всеукраїнської школи з земельного права, що проводилась спільно з Лігою студентів Асоціації правників України
04.11.2013
ПФ «Софія» - партнер IV Всеукраїнської школи з земельного права, що проводилась спільно з Лігою студентів Асоціації правників України
Детальнiше...

Газета «Урядовий кур’єр» обговорює можливість набуття прав на землю китайськими компаніями
29.10.2013
Газета «Урядовий кур’єр» обговорює можливість набуття прав на землю китайськими компаніями
Детальнiше...

Професійне виданя «Юридична газета» №41 від 08.10.2013 року опубліковала позицію юриста ПФ «Софія» Д.Навроцького щодо проблем розвитку державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні.
28.10.2013
Професійне виданя «Юридична газета» №41 від 08.10.2013 року опубліковала позицію юриста ПФ «Софія» Д.Навроцького щодо проблем розвитку державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні.
Детальнiше...

Професійне видання «Юридична газета» (№40 від 01.10.2013 року) опублікувало надану юристом ПФ «Софія» Д.Навроцьким правову оцінку з приводу законопроекту №2522а про посилення гарантій захисту незалежності суддів.
28.10.2013
Професійне видання «Юридична газета» (№40 від 01.10.2013 року) опублікувало надану юристом ПФ «Софія» Д.Навроцьким правову оцінку з приводу законопроекту №2522а про посилення гарантій захисту незалежності суддів.
Детальнiше...

Триває обговорення проекту змін до Закону України «Про якість та безпечність харчових продуктів»
25.10.2013
Триває обговорення проекту змін до Закону України «Про якість та безпечність харчових продуктів»
Детальнiше...

ПФ «Софія» - партнер IV Всеукраїнської правничої школи з земельного права в м. Донецьк
25.10.2013
ПФ «Софія» - партнер IV Всеукраїнської правничої школи з земельного права в м. Донецьк
Детальнiше...

Підведено підсумки семінара-тренінга присвяченого обговоренню запровадження правил трансфертного ціноутворення для аграрного сектору в Україні, в якому ПФ «Софія» взяла участь
23.10.2013
Підведено підсумки семінара-тренінга присвяченого обговоренню запровадження правил трансфертного ціноутворення для аграрного сектору в Україні, в якому ПФ «Софія» взяла участь
Детальнiше...

26 вересня 2013 року відбувся Круглий стіл з актуальних проблем державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
23.10.2013
26 вересня 2013 року відбувся Круглий стіл з актуальних проблем державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Детальнiше...

Правнича фірма «Софія» запрошує на заходи за її участі
26.09.2013
Правнича фірма «Софія» запрошує на заходи за її участі
Детальнiше...

Газета «Юридична практика» опублікувала матеріал, підготовлений юристом ПФ «Софія» Дмитром Навроцьким щодо виконання рішень міжнародного суду
12.09.2013
Газета «Юридична практика» опублікувала матеріал, підготовлений юристом ПФ «Софія» Дмитром Навроцьким щодо виконання рішень міжнародного суду
Детальнiше...

Правнича фірма «Софія» - юридичний радник ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське» щодо стягнення боргу в Німеччині.
22.08.2013
Правнича фірма «Софія» - юридичний радник ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське» щодо стягнення боргу в Німеччині.
Детальнiше...

Журнал «Право України» опублікував статтю щодо науково-правової експертизи
31.07.2013
Журнал «Право України» опублікував статтю щодо науково-правової експертизи
Детальнiше...

Правнича фірма «Софія» підписала меморандум про співпрацю з відомою польською юридичною компанією.
18.07.2013
Правнича фірма «Софія» підписала меморандум про співпрацю з відомою польською юридичною компанією.
Детальнiше...

Престижний міжнародний рейтинг GlobalLawExperts включив партнера ПФ «Софія» О.Поліводського та ПФ «Софія» до списку рекомендованих юристів в сфері нерухомості в Україні.
25.06.2013
Престижний міжнародний рейтинг GlobalLawExperts включив партнера ПФ «Софія» О.Поліводського та ПФ «Софія» до списку рекомендованих юристів в сфері нерухомості в Україні.
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський увійшов до рейтингу ТОП-100 найкращих юристів, за версією «Вибір клієнта» професійного юридичного видання «Юридична газета».
11.06.2013
Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський увійшов до рейтингу ТОП-100 найкращих юристів, за версією «Вибір клієнта» професійного юридичного видання «Юридична газета».
Детальнiше...

Аналітичне видання «ЮРИСТ&ЗАКОН» опублікувало статтю юриста ПФ «Софія» Дмитра Навроцького з приводу обшуку, вилучення документів на підприємствах за новим КПК України.
10.06.2013
Аналітичне видання «ЮРИСТ&ЗАКОН» опублікувало статтю юриста ПФ «Софія» Дмитра Навроцького з приводу обшуку, вилучення документів на підприємствах за новим КПК України.
Детальнiше...

Партнера ПФ «Софія» обрано заступником Голови Комітету підприємців АПК при ТПП України.
03.06.2013
Партнера ПФ «Софія» обрано заступником Голови Комітету підприємців АПК при ТПП України.
Детальнiше...

Комітет підприємців АПК ТПП України та ПФ «Софія» спільно провели семінар-тренінг на тему: «Використання земель с/г призначення: основні проблеми».
03.06.2013
Комітет підприємців АПК ТПП України та ПФ «Софія» спільно провели семінар-тренінг на тему: «Використання земель с/г призначення: основні проблеми».
Детальнiше...

Конференція щодо актуальних земельних питань в рамках «АГРО-2013» відбулася за підтримки ПФ «Софія».
03.06.2013
Конференція щодо актуальних земельних питань в рамках «АГРО-2013» відбулася за підтримки ПФ «Софія».
Детальнiше...

Видання «ЮРИСТ&ЗАКОН» відзначило Партнера ПФ «Софія» О. Поліводського нагородами найкращих авторів 2012 року.
14.05.2013
Видання «ЮРИСТ&ЗАКОН» відзначило Партнера ПФ «Софія» О. Поліводського нагородами найкращих авторів 2012 року.
Детальнiше...

ПФ «Софія» запрошує на заходи за її участі.
13.05.2013
ПФ «Софія» запрошує на заходи за її участі.
Детальнiше...

Юристи ПФ «Софія», Вікторія Варєнікова та Дмитро Навроцький на прохання «Юридичної газети» (№15 від 09.04.2013 року) надали свої коментарі з приводу проблем податкового та трудового законодавства України.
13.05.2013
Юристи ПФ «Софія», Вікторія Варєнікова та Дмитро Навроцький на прохання «Юридичної газети» (№15 від 09.04.2013 року) надали свої коментарі з приводу проблем податкового та трудового законодавства України.
Детальнiше...

Юристи ПФ «Софія» успішно представили інтереси німецької Компанії у справі щодо визнання Рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду
13.05.2013
Юристи ПФ «Софія» успішно представили інтереси німецької Компанії у справі щодо визнання Рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» надав інтерв’ю на прохання професійного видання «Юридична газета».
08.05.2013
Партнер ПФ «Софія» надав інтерв’ю на прохання професійного видання «Юридична газета».
Детальнiше...

Комітет підприємців при ТПП України та Правнича Фірма «Софія» провели обговорення актуальних питань земельних відносин
29.03.2013
Комітет підприємців при ТПП України та Правнича Фірма «Софія» провели обговорення актуальних питань земельних відносин
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський на прохання видання «ЮРИСТ & ЗАКОН (№ 18 від 07.03.2013 року) надав свій коментар з приводу БТІ при відчуженні нерухомості.
29.03.2013
Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський на прохання видання «ЮРИСТ & ЗАКОН (№ 18 від 07.03.2013 року) надав свій коментар з приводу БТІ при відчуженні нерухомості.
Детальнiше...

Видання «Юридична практика» опублікувала статтю керуючого партнера ПФ «Софія» О.Поліводського щодо реєстрації оренди землі.
11.02.2013
Видання «Юридична практика» опублікувала статтю керуючого партнера ПФ «Софія» О.Поліводського щодо реєстрації оренди землі.
Детальнiше...

18 грудня 2012 року відбувся круглий стіл з актуальних питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
04.01.2013
18 грудня 2012 року відбувся круглий стіл з актуальних питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
Детальнiше...

17 грудня 2012 року відбулося засідання Узгоджувальної комісії ДПС України та асоціації платників податків України щодо розгляду проблемних питань у сфері оподаткування.
04.01.2013
17 грудня 2012 року відбулося засідання Узгоджувальної комісії ДПС України та асоціації платників податків України щодо розгляду проблемних питань у сфері оподаткування.
Детальнiше...

24 жовтня 2012 р. відбулося засідання Узгоджувальної комісії ДПС України та Асоціації платників податків України.
06.11.2012
24 жовтня 2012 р. відбулося засідання Узгоджувальної комісії ДПС України та Асоціації платників податків України.
Детальнiше...

Юрист Правничої фірми «Софія» Альона Белінська надала коментар для видання «Юридична газета» щодо купівлі-продажу землі з розстроченням платежу
09.10.2012
Юрист Правничої фірми «Софія» Альона Белінська надала коментар для видання «Юридична газета» щодо купівлі-продажу землі з розстроченням платежу
Детальнiше...

Юрист Правничої фірми «Софія» Вікторія Варєнікова надала коментар для аналітичного тижневика «ЮРИСТ&ЗАКОН» щодо відкриття виконавчого провадження по відношенню до боржника.
12.09.2012
Юрист Правничої фірми «Софія» Вікторія Варєнікова надала коментар для аналітичного тижневика «ЮРИСТ&ЗАКОН» щодо відкриття виконавчого провадження по відношенню до боржника.
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський взяв участь у програмі «Родео» на Радіо «Ера» .
08.08.2012
Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський взяв участь у програмі «Родео» на Радіо «Ера» .
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» Дмитро Черненко надав коментар щодо нового Митного кодексу України для видання ТПП України
30.07.2012
Юрист ПФ «Софія» Дмитро Черненко надав коментар щодо нового Митного кодексу України для видання ТПП України.
Детальнiше...

Правнича Фірма «Софія» на замовлення Українського Клубу Аграрного бізнесу підготувала фаховий юридичний висновок щодо запровадження коефіцієнту оцінки ріллі 1,756
30.07.2012
ПФ «Софія» на замовлення Українського Клубу Аграрного бізнесу підготувала фаховий юридичний висновок щодо запровадження коефіцієнту оцінки ріллі 1,756
Детальнiше...

Партнер ПФ "Софія" Олександр Поліводський висловив свою позицію щодо новоприйнятого закону про державні закупівлі для видання "Урядовий кур’єр"
30.07.2012
Партнер ПФ "Софія" Олександр Поліводський висловив свою позицію щодо новоприйнятого закону про державні закупівлі для видання "Урядовий кур’єр"
Детальнiше...

Світовий банк проводить масштабне дослідження щодо управління землями в Україні.
01.06.2012
Світовий банк проводить масштабне дослідження щодо управління землями в Україні.
Детальнiше...

ТТП та ПФ «Софія» провели семінар для підприємств харчової промисловості щодо міжнародної та внутрішньої торгівлі.
01.06.2012
ТТП та ПФ «Софія» провели семінар для підприємств харчової промисловості щодо міжнародної та внутрішньої торгівлі.
Детальнiше...

Юрист Правничої фірми «Софія» Вікторія Варєнікова – учасник VII Інституційного візиту в міжнародні організації.
30.03.2012
Юрист Правничої фірми «Софія» Вікторія Варєнікова – учасник VII Інституційного візиту в міжнародні організації.
Детальнiше...

Національна Асоціація цукровиків «Укрцукор» та Правнича Фірма «Софія» підписали договір про співпрацю.
23.03.2012
Національна Асоціація цукровиків «Укрцукор» та Правнича Фірма «Софія» підписали договір про співпрацю.
Детальнiше...

Партнери ПФ «Софія» взяли участь у Третейському форумі, який відбувся в Києві минулого тижня.
05.03.2012
Партнери ПФ «Софія» взяли участь у Третейському форумі, який відбувся в Києві минулого тижня.
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський взяв учать у засіданні Круглого столу з проблемних питань законопроекту «Про ринок земель», що проходив у Верховній Раді України.
08.02.2012
Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський взяв учать у засіданні Круглого столу з проблемних питань законопроекту «Про ринок земель», що проходив у Верховній Раді України.
Детальнiше...

Партнер правничої Фірми «Софія» Олександр Поліводський став учасником прес-конференції, яка присвячена ринку землі
28.12.2011
Партнер правничої Фірми «Софія» Олександр Поліводський став учасником прес-конференції, яка присвячена ринку землі
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» бере участь у роботі над проектом Закону України «Про ринок земель».
14.12.2011
Партнер ПФ «Софія» бере участь у роботі над проектом Закону України «Про ринок земель».
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» Вікторія Кравчук отримала Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.
30.11.2011
Юрист ПФ «Софія» Вікторія Кравчук отримала Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський став суддею Третейського суду при Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine).
30.11.2011
Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський став суддею Третейського суду при Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine).
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський виступив з доповіддю на III-му Міжнародному конгресі «Зерновий Олімп».
30.11.2011
Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський виступив з доповіддю на III-му Міжнародному конгресі «Зерновий Олімп».
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський узяв участь у конференції організованою Державною адміністрацією залізничного транспорту України «Управління майном і землею підприємствами залізничного транспорту», яка відбулась у м. Судак.
30.09.2011
Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський узяв участь у конференції організованою Державною адміністрацією залізничного транспорту України «Управління майном і землею підприємствами залізничного транспорту», яка відбулась у м. Судак.
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський взяв участь в АгроДебатах на тему «Ринок сільськогосподарських земель в Україні» організованих Українським клубом аграрного бізнесу.
21.09.2011
Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський взяв участь в АгроДебатах на тему «Ринок сільськогосподарських земель в Україні» організованих Українським клубом аграрного бізнесу.
Детальнiше...

Видання «Закон і бізнес» опублікувало статтю щодо підсудності земельних спорів, авторами якої є суддя ВГС України А.М.Уліцкий та партнер ПФ «Софія» О.Поліводський.
10.08.2011
Видання «Закон і бізнес» опублікувало статтю щодо підсудності земельних спорів, авторами якої є суддя ВГС України А.М.Уліцкий та партнер ПФ «Софія» О.Поліводський.
Детальнiше...

ПФ «Софія» виступила співорганізатором круглого столу у ТПП України
19.07.2011
ПФ «Софія» виступила співорганізатором круглого столу у ТПП України
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» Вікторія Кравчук взяла участь у круглому столі, що був організований Юридичною газетою та Юридичною фірмою «ЦПК».
03.06.2011
Юрист ПФ «Софія» Вікторія Кравчук взяла участь у круглому столі, що був організований Юридичною газетою
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський взяв участь у роботі конференції GAFTA, що проходила в Україні
01.06.2011
Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський взяв участь у роботі конференції GAFTA, що проходила в Україні
Детальнiше...

За участі Партнера Правничої фірми «Софія» О.Поліводського відбулася бурхлива дискусія в юридичній пресі.
23.05.2011
За участі Партнера Правничої фірми «Софія» О.Поліводського відбулася бурхлива дискусія в юридичній пресі.
Детальнiше...

Правнича Фірма «Софія» спільно з Асоціацією правників України підтримала проведення Закарпатських правових читань.
10.05.2011
Правнича Фірма «Софія» спільно з Асоціацією правників України підтримала проведення Закарпатських правових читань.
Детальнiше...

Комітет підприємців АПК при ТПП України провів круглий стіл щодо проекту закону про ціноутворення.
15.04.2011
Комітет підприємців АПК при ТПП України провів круглий стіл щодо проекту закону про ціноутворення.
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» Чегодаєва Влада отримала Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю
14.04.2011
Юрист ПФ «Софія» Чегодаєва Влада отримала Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю
Детальнiше...

Видання «Юридична газета» опублікувало статтю юриста ПФ «Софія» Вікторії Кравчук.
05.04.2011
Видання «Юридична газета» опублікувало статтю юриста ПФ «Софія» Вікторії Кравчук.
Детальнiше...

Український тижневик ділової інформації «Агропрофі» опублікував матеріали виступу партнера ПФ «Софія» О. Поліводського щодо проблем у земельній сфері.
28.03.2011
Український тижневик ділової інформації «Агропрофі» опублікував матеріали виступу партнера ПФ «Софія» О. Поліводського щодо проблем у земельній сфері.
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський взяв участь у роботі круглого столу, організованого парламентським комітетом.
21.03.2011
Партнер ПФ «Софія» О.Поліводський взяв участь у роботі круглого столу, організованого парламентським комітетом.
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський дав коментар Щотижневому професійному юридичному виданні "Юридична газета" щодо будівельного законодавства.
21.03.2011
Партнер ПФ «Софія» О. Поліводський дав коментар Щотижневому професійному юридичному виданні "Юридична газета" щодо будівельного законодавства.
Детальнiше...

Юрист ПФ «Софія» Майя Зубкова взяла участь в якості судді в Четвертих щорічних судових дебатах з цивільного права, організованих за сприянням Національного університету «Києво-Могилянська академія»
21.03.2011
Юрист ПФ «Софія» Майя Зубкова взяла участь у якості судді в Четвертих щорічних судових дебатах з цивільного права, організованих Національним університетом «Києво-Могилянська академія».
Детальнiше...

Юрист правничої фірми «Софія» Майя Зубкова взяла участь в Українсько-Індійському бізнес-форумі.
21.03.2011
Юрист правничої фірми «Софія» Майя Зубкова взяла участь в Українсько-Індійському бізнес-форумі.
Детальнiше...

Юристи ПФ "Софія" діляться досвідом з колегами на шпальтах юридичних видань.
18.03.2011
Юристи Правничої Фірми «Софія» О.Поліводський та В.Кравчук опублікували статтю щодо особливостей законодавства про землекористування при видобутку та розвідці корисних копалин.
Детальнiше...

Партнер О.Поліводський дав коментар для аналітичного тижневика "ЮРИСТ & ЗАКОН" всеукраїнської інформаційної мережі ЛІГА: ЗАКОН щодо змін до будівельного законодавства.
18.03.2011
Партнер О.Поліводський дав коментар для аналітичного тижневика "ЮРИСТ & ЗАКОН" всеукраїнської інформаційної мережі ЛІГА: ЗАКОН щодо змін до будівельного законодавства.
Детальнiше...

Партнер ПФ «Софія» увійшов до складу Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України
18.03.2011
Партнер ПФ «Софія» Олександр Поліводський включений до числа членів Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.
Детальнiше...

НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Нерухомість та землекористування: Sofiya Law Firm виступить партнером навчального курсу Leadership in Law
28 та 29 жовтня 2021 року освітня платформа Leadership in Law за підтримки Sofiya Law Firm організує online-курс із нерухомості та землекористування для адвокатів, юрисконсультів, нотаріусів, власників та представників будівельного...
Детальніше...Корпоративні права у фермерському господарстві: проблеми теорії та практики обговорять адвокати
У фермерському господарстві, яке є формою підприємництва громадян з метою виробництва, переробки та реалізації товарної сільськогосподарської продукції, безумовно існують свої проблеми корпоративних відносин. Їх...
Детальніше...Всі новини