Українська | Русский | English

Олександр Поліводський отримав відзнаку Інституту держави і права ім. В.Корецького


Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський отримав почесну відзнаку Інституту держави і права ім. В.М.Корецького за вагомий особистий внесок у розвиток юридичної науки, зміцнення зв’язків із практикою державотворення і правотворення.

Урочисте нагородження вчених і практиків проходило нещодавно у Києві у зв’язку із святкуванням 70-річчя Інституту.

Інститут держави і права ім. В.М.Корецького Національної академії наук України  здійснює фундаментальні теоретико-методологічні та прикладні дослідження актуальних проблем державно-правового будівництва в Україні, зокрема, надає експертну та науково-консультативну допомогу Верховній Раді, Секретаріату Президента, Кабінету Міністрів, судовим органам, Генеральній прокуратурі, іншим органам державної влади та органам місцевого самоврядування, проводить науково-правові експертизи з доктринального тлумачення норм законодавства у складних і неоднозначних питань правозастосування.

«Мені дуже приємно отримати відзнаку провідної в Україні науково-дослідної установи, авторитет якої визнаний усіма правниками,  - прокоментував нагороду О.Поліводський. - Я щиро вдячний її керівнику – академіку НАН України Юрію Шемшученку за можливість брати участь у розвитку української юридичної науки та втілювати її здобутки у практику».

Будучи науковим експертом Ради науково-правових експертиз при Інституті, О.Поліводський здійснив близько п’ятдесяти науково-правових експертиз та надав висновки за запитами громадян і юридичних осіб.

Як адвокат-практик та керівник Sofiya Law Firm, Олександр забезпечує юридичний супровід господарської діяльності та надає фахові консультації у галузях аграрного та земельного права, праві нерухомості та судових спорах. Його експертиза має наукове підґрунтя: у 1999 році він захистив в Інституті держави і права дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 (земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право) на тему: «Правове регулювання реалізації сільськогосподарської продукції».

 Олександр Поліводський отримав відзнаку Інституту держави і права ім. В.Корецького31.05.2019
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Проблеми захисту екологічних прав обговорили судді, адвокати та науковці під час круглого столу
15 червня відбувся круглий стіл «Захист екологічних прав як передумова сталого розвитку країни. Аналіз судової практики», модератором на якому виступив партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський.
Детальніше...Особливості укладення електронних договорів із землею та іншою нерухомістю окреслив Олександр Поліводський
Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду у співпраці з проєктом ЄС «Право-Justice» провів науково-практичну конференцію «Адаптація земельного законодавства України до вимог Європейського Союзу. Гарантії...
Детальніше...Всі новини