Українська | Русский | English

Олександр Поліводський ознайомив іноземних інвесторів з особливостями українського земельного законодавства


Основні етапи розвитку українського земельного та аграрного законодавства, його ключові ідеї, принципи оподаткування та наявні проблеми ведення бізнесу в Україні.

Такий аналітичний огляд провів партнер Sofija Law Firm Олександр Поліводський для делегації аргентинського бізнесу під час ділової зустрічі, яку організувала та провела Торгово-промислова палата України.


Участь у заході взяли Посол Аргентини в Україні Елена Летісія Тереса Мікусінскі, а також керівник та експерти торговельно-економічного відділу посольства.

Розповідаючи про проблеми ведення агробізнесу в Україні, О.Поліводський охарактеризував наявний бізнес-клімат, зупинився на окремих особливостях земельного ринку (зокрема мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення), тенденціях гармонізації національного законодавства із законодавством ЄС, а також питаннях ліцензування та державного нагляду.

Експерт поінформував про важливе рішення ЄСПЛ у справі «Зеленчук та Цицюра проти України», яке поставило мораторій поза гарантіями Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод. І хоча це рішення мало бути виконане, тим не менш, українські законодавці подовжили його дію на 2019 рік. Такий парадокс він пояснив тим, що в країні існує високий рівень недовіри до державних, зокрема, судових і правоохоронних органів, зумовлений корупцією, що зумовлює перманентні історії рейдерських захоплень бізнесу і врожаїв.

Модератором зустрічі, участь у якій взяли 20 представників бізнесу з Аргентини, виступив президент ТПП України Геннадій Чижиков.
10.06.2019
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Проблеми захисту екологічних прав обговорили судді, адвокати та науковці під час круглого столу
15 червня відбувся круглий стіл «Захист екологічних прав як передумова сталого розвитку країни. Аналіз судової практики», модератором на якому виступив партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський.
Детальніше...Особливості укладення електронних договорів із землею та іншою нерухомістю окреслив Олександр Поліводський
Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду у співпраці з проєктом ЄС «Право-Justice» провів науково-практичну конференцію «Адаптація земельного законодавства України до вимог Європейського Союзу. Гарантії...
Детальніше...Всі новини