Українська | Русский | English

Олександр Поліводський ознайомив іноземних інвесторів з особливостями українського земельного законодавства


Основні етапи розвитку українського земельного та аграрного законодавства, його ключові ідеї, принципи оподаткування та наявні проблеми ведення бізнесу в Україні.

Такий аналітичний огляд провів партнер Sofija Law Firm Олександр Поліводський для делегації аргентинського бізнесу під час ділової зустрічі, яку організувала та провела Торгово-промислова палата України.


Участь у заході взяли Посол Аргентини в Україні Елена Летісія Тереса Мікусінскі, а також керівник та експерти торговельно-економічного відділу посольства.

Розповідаючи про проблеми ведення агробізнесу в Україні, О.Поліводський охарактеризував наявний бізнес-клімат, зупинився на окремих особливостях земельного ринку (зокрема мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення), тенденціях гармонізації національного законодавства із законодавством ЄС, а також питаннях ліцензування та державного нагляду.

Експерт поінформував про важливе рішення ЄСПЛ у справі «Зеленчук та Цицюра проти України», яке поставило мораторій поза гарантіями Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод. І хоча це рішення мало бути виконане, тим не менш, українські законодавці подовжили його дію на 2019 рік. Такий парадокс він пояснив тим, що в країні існує високий рівень недовіри до державних, зокрема, судових і правоохоронних органів, зумовлений корупцією, що зумовлює перманентні історії рейдерських захоплень бізнесу і врожаїв.

Модератором зустрічі, участь у якій взяли 20 представників бізнесу з Аргентини, виступив президент ТПП України Геннадій Чижиков.
10.06.2019
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Конституційна скарга: 3 аспекти, які слід ураховувати під час подання
Однією з форм звернення до Конституційного Суду віднедавна стала конституційна скарга - письмове звернення щодо перевірки на конституційність закону або його окремих положень, що застосований в остаточному...
Детальніше...Sofiya Law Firm захистила інтереси орендаря земельної ділянки у Верховному Суді
Аналіз процесуальної поведінки сторін у судовому спорі іноді дає змогу інакше оцінити наявні у справі докази, наслідком чого стає винесення судом абсолютно протилежного за змістом рішення.
Детальніше...Всі новини