Українська | Русский | English

Як боротися з аграрним рейдерством (поради партнера Sofiya Law Firm О.Поліводського)


Бажання захопити чиюсь власність мабуть існуватиме завжди. Тому ми можемо говорити лише про мінімізацію аграрного рейдерства, у тому числі через наявні в українському суспільстві юридичні механізми та реалізацію принципу невідворотності покарання.

Таку думку під час виступу на онлайн-конференції Торгово-промислової палати України «Аграрне Рейдерство: Борітеся – (не) Поборете?» висловив голова Комітету аграрного та земельного права НААУ, партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський.

Він презентував представникам аграрного бізнесу брошуру «ЮРИДИЧНА БЕЗПЕКА У ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИНАХ», підготовлену за сприяння земельної компоненти проекту «Німецько-український аграрнополітичний діалог».

Аби мінімізувати аграрне рейдерство та забезпечити невідворотність покарання усіх можливих його проявів, треба не лише мати адекватне законодавство, але й формувати проактивну позицію власників землі, - переконаний О.Поліводський. – А представники бізнесу сьогодні іноді навпаки – своїми діями створюють передумови для рейдерських захоплень.

Чи здатна держава захистити сільгоспвиробників, чи зменшилася кількість протиправних проявів із прийняттям Закону від 05.12.2019 № 340-IX щодо протидії рейдерству, як на проблему вплине запровадження ринку землі та зняття мораторію, чому найбільше захоплень стосується малого та середнього бізнесу, - відповіді на ці та інші питання, а також поради юристів щодо способів захисту дивіться у записі онлайн-конференції «Аграрне Рейдерство: Борітеся – (не) Поборете?» на Youtube-каналі Sofiya Law Firm.

Участь в обговоренні проблем, пов’язаних із протидією аграрному рейдерству, також взяли:

- президент ТПП України Геннадій Чижиков;

- голова Комітету підприємців агропромислового комплексу ТПП України Олег Юхновський;

- координатор земельної компоненти АПД, представник ТОВ BVVG (Федерального товариства з управління та реалізації земель) Кристоф Гільген;

- адвокат Віктор Кобилянський;

- радник Міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол;

- перший віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Віктор Шеремета.

Представники аграрного бізнесу можуть отримати брошуру «Юридична безпека у земельних відносинах», надіславши запит на електронну адресу office@lawfirmsofiya.kiev.ua.

 18.06.2020
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Проблеми захисту екологічних прав обговорили судді, адвокати та науковці під час круглого столу
15 червня відбувся круглий стіл «Захист екологічних прав як передумова сталого розвитку країни. Аналіз судової практики», модератором на якому виступив партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський.
Детальніше...Особливості укладення електронних договорів із землею та іншою нерухомістю окреслив Олександр Поліводський
Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду у співпраці з проєктом ЄС «Право-Justice» провів науково-практичну конференцію «Адаптація земельного законодавства України до вимог Європейського Союзу. Гарантії...
Детальніше...Всі новини