Українська | Русский | English

Олександр Поліводський отримав відзнаку НААУ


8 жовтня 2020 р. у Національній асоціації адвокатів України відбулися урочистості, присвячені Дню юриста. Правників привітали із професійним святом та відзначили нагородами.

Партнера Sofiya Law Firm Олександра Поліводського було нагороджено подякою за сприяння розвитку та підвищення авторитету адвокатури, підтримання високих професійних стандартів. Відзнаку вручила голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Нагадаємо, О.Поліводський очолює Комітет з аграрного та земельного права, який є постійно діючим дорадчим органом, утвореним у вересні 2019 році при Національній асоціації адвокатів України.

Комітет, метою якого є сприяння розвитку аграрного та земельного права, забезпечення ефективного захисту прав суб’єктів господарювання, за рік свого існування провів низку онлайн та офлайн заходів (в тому числі, спільно із Торгово-промисловою палатою України та іншими профільними об’єднаннями), які були присвячені фаховому обговоренню практичних проблем запровадження ринку землі в Україні, а також надав висновки щодо нормативно-правового регулювання агробізнесу.

«Обмін досвідом та поширення знань у галузі аграрного та земельного права є обов’язковою умовою становлення та розвитку ринку землі в Україні. Маю сподівання, що діяльність комітету матиме позитивний вплив як на формування якісної нормативної бази, так і на практику правозастосування, - зауважив О.Поліводський. – Я вдячний керівництву асоціації за підтримку наших ініціатив у цьому напрямі».09.10.2020
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Олександр Поліводський окреслить актуальні проблеми запровадження ринку землі в Україні
3 грудня 2020 року о 10:00 розпочнеться вебінар на тему «Бізнес і земельна реформа: проблеми застосування земельного законодавства», організований відділенням Асоціації правників України в Закарпатській області.
Детальніше...7 факторів, які слід враховувати у побудові системної юрфірми, проаналізує Олександр Поліводський
Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський виступить на онлайн-курсі «Побудова системної юридичної фірми в нових умовах» з модулем, який буде присвячений питанням партнерства та організації структури.
Детальніше...Всі новини