Українська | Русский | English

Олександр Поліводський отримав відзнаку НААУ


8 жовтня 2020 р. у Національній асоціації адвокатів України відбулися урочистості, присвячені Дню юриста. Правників привітали із професійним святом та відзначили нагородами.

Партнера Sofiya Law Firm Олександра Поліводського було нагороджено подякою за сприяння розвитку та підвищення авторитету адвокатури, підтримання високих професійних стандартів. Відзнаку вручила голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Нагадаємо, О.Поліводський очолює Комітет з аграрного та земельного права, який є постійно діючим дорадчим органом, утвореним у вересні 2019 році при Національній асоціації адвокатів України.

Комітет, метою якого є сприяння розвитку аграрного та земельного права, забезпечення ефективного захисту прав суб’єктів господарювання, за рік свого існування провів низку онлайн та офлайн заходів (в тому числі, спільно із Торгово-промисловою палатою України та іншими профільними об’єднаннями), які були присвячені фаховому обговоренню практичних проблем запровадження ринку землі в Україні, а також надав висновки щодо нормативно-правового регулювання агробізнесу.

«Обмін досвідом та поширення знань у галузі аграрного та земельного права є обов’язковою умовою становлення та розвитку ринку землі в Україні. Маю сподівання, що діяльність комітету матиме позитивний вплив як на формування якісної нормативної бази, так і на практику правозастосування, - зауважив О.Поліводський. – Я вдячний керівництву асоціації за підтримку наших ініціатив у цьому напрямі».09.10.2020
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Проблеми захисту екологічних прав обговорили судді, адвокати та науковці під час круглого столу
15 червня відбувся круглий стіл «Захист екологічних прав як передумова сталого розвитку країни. Аналіз судової практики», модератором на якому виступив партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський.
Детальніше...Особливості укладення електронних договорів із землею та іншою нерухомістю окреслив Олександр Поліводський
Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду у співпраці з проєктом ЄС «Право-Justice» провів науково-практичну конференцію «Адаптація земельного законодавства України до вимог Європейського Союзу. Гарантії...
Детальніше...Всі новини