Українська | Русский | English

Олександр Поліводський отримав відзнаку НААУ


8 жовтня 2020 р. у Національній асоціації адвокатів України відбулися урочистості, присвячені Дню юриста. Правників привітали із професійним святом та відзначили нагородами.

Партнера Sofiya Law Firm Олександра Поліводського було нагороджено подякою за сприяння розвитку та підвищення авторитету адвокатури, підтримання високих професійних стандартів. Відзнаку вручила голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Нагадаємо, О.Поліводський очолює Комітет з аграрного та земельного права, який є постійно діючим дорадчим органом, утвореним у вересні 2019 році при Національній асоціації адвокатів України.

Комітет, метою якого є сприяння розвитку аграрного та земельного права, забезпечення ефективного захисту прав суб’єктів господарювання, за рік свого існування провів низку онлайн та офлайн заходів (в тому числі, спільно із Торгово-промисловою палатою України та іншими профільними об’єднаннями), які були присвячені фаховому обговоренню практичних проблем запровадження ринку землі в Україні, а також надав висновки щодо нормативно-правового регулювання агробізнесу.

«Обмін досвідом та поширення знань у галузі аграрного та земельного права є обов’язковою умовою становлення та розвитку ринку землі в Україні. Маю сподівання, що діяльність комітету матиме позитивний вплив як на формування якісної нормативної бази, так і на практику правозастосування, - зауважив О.Поліводський. – Я вдячний керівництву асоціації за підтримку наших ініціатив у цьому напрямі».09.10.2020
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Олександр Поліводський озвучив головні ризики для бізнесу від запровадження ринку землі в Україні
Для інвесторів одним з головних ризиків появи в Україні ринку землі є правова невизначеність, яка утвориться в тому разі, якщо Конституційний Суд до 1 липня 2021 року не ухвалить жодного рішення стосовно Закону №552-IX.
Детальніше...Олександра Поліводського нагороджено почесною відзнакою НААУ
Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський отримав почесну відзнаку Національної асоціації адвокатів України за сприяння розбудові інституту адвокатури.
Детальніше...Всі новини