Українська | Русский | English

7 факторів, які слід враховувати у побудові системної юрфірми, проаналізує Олександр Поліводський


Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський виступить на онлайн-курсі «Побудова системної юридичної фірми в нових умовах» з модулем, який буде присвячений питанням партнерства та організації структури.

Вже сьомий за рахунком курс організовує освітня платформа для юристів Leadership in Law.

Модуль О.Поліводського розпочнеться о 17:00 28 січня 2021 року. Він складатиметься з 7 блоків, які охоплюють ключові аспекти побудови успішної компанії, а саме:

- етапи розвитку, форми, ролі партнерів, помилки;

- запоруки рівноправного партнерства;

- фактори, що впливають на вибір форми партнерства;

- стратегії розвитку;

- про що слід домовлятися із партнером «на березі»;

- взаємозвітність партнерів;

- як оформити партнерство та типи компенсаційних моделей.

Захід буде корисним для партнерів юридичних фірм та адвокатських об'єднань, директорів та менеджерів із розвитку, маркетингу та PR, а також юристів, що прагнуть стати партнерами або створити власну юридичну фірму.

Слухачі на основі отриманих знань зможуть самостійно налаштувати або відкоригувати бізнес-процеси, маркетинг, фінанси, персонал, проекти, оргструктуру та портфель послуг своєї юрфірми.

Онлайн-курс «Побудова системної юридичної фірми в нових умовах» триватиме чотири дні з 28 по 31 січня 2021 року. Серед двадцяти спікерів заходу – керівники провідних юридичних фірм та відомі маркетологи. Деталі, розклад занять, умови участі можна дізнатися на сайті організатора.27.11.2020
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Проблеми захисту екологічних прав обговорили судді, адвокати та науковці під час круглого столу
15 червня відбувся круглий стіл «Захист екологічних прав як передумова сталого розвитку країни. Аналіз судової практики», модератором на якому виступив партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський.
Детальніше...Особливості укладення електронних договорів із землею та іншою нерухомістю окреслив Олександр Поліводський
Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду у співпраці з проєктом ЄС «Право-Justice» провів науково-практичну конференцію «Адаптація земельного законодавства України до вимог Європейського Союзу. Гарантії...
Детальніше...Всі новини