Українська | Русский | English

7 факторів, які слід враховувати у побудові системної юрфірми, проаналізує Олександр Поліводський


Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський виступить на онлайн-курсі «Побудова системної юридичної фірми в нових умовах» з модулем, який буде присвячений питанням партнерства та організації структури.

Вже сьомий за рахунком курс організовує освітня платформа для юристів Leadership in Law.

Модуль О.Поліводського розпочнеться о 17:00 28 січня 2021 року. Він складатиметься з 7 блоків, які охоплюють ключові аспекти побудови успішної компанії, а саме:

- етапи розвитку, форми, ролі партнерів, помилки;

- запоруки рівноправного партнерства;

- фактори, що впливають на вибір форми партнерства;

- стратегії розвитку;

- про що слід домовлятися із партнером «на березі»;

- взаємозвітність партнерів;

- як оформити партнерство та типи компенсаційних моделей.

Захід буде корисним для партнерів юридичних фірм та адвокатських об'єднань, директорів та менеджерів із розвитку, маркетингу та PR, а також юристів, що прагнуть стати партнерами або створити власну юридичну фірму.

Слухачі на основі отриманих знань зможуть самостійно налаштувати або відкоригувати бізнес-процеси, маркетинг, фінанси, персонал, проекти, оргструктуру та портфель послуг своєї юрфірми.

Онлайн-курс «Побудова системної юридичної фірми в нових умовах» триватиме чотири дні з 28 по 31 січня 2021 року. Серед двадцяти спікерів заходу – керівники провідних юридичних фірм та відомі маркетологи. Деталі, розклад занять, умови участі можна дізнатися на сайті організатора.27.11.2020
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Олександр Поліводський озвучив головні ризики для бізнесу від запровадження ринку землі в Україні
Для інвесторів одним з головних ризиків появи в Україні ринку землі є правова невизначеність, яка утвориться в тому разі, якщо Конституційний Суд до 1 липня 2021 року не ухвалить жодного рішення стосовно Закону №552-IX.
Детальніше...Олександра Поліводського нагороджено почесною відзнакою НААУ
Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський отримав почесну відзнаку Національної асоціації адвокатів України за сприяння розбудові інституту адвокатури.
Детальніше...Всі новини