Українська | Русский | English

Олександр Поліводський окреслить актуальні проблеми запровадження ринку землі в Україні


3 грудня 2020 року о 10:00 розпочнеться вебінар на тему «Бізнес і земельна реформа: проблеми застосування земельного законодавства», організований відділенням Асоціації правників України в Закарпатській області.

Участь у заході візьме партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський. Його доповідь присвячена актуальним проблемам запровадження ринку землі в Україні.

Раніше О.Поліводський звертав увагу на те, що вільний ринок збільшить кількість трансакцій, відповідно, побільшає можливостей та моделей правової поведінки. Якщо земельне законодавство і надалі залишатиметься таким же строкатим та несистемним, позбавленим цілісності, послідовності, внутрішньої логіки, то в умовах ринку це може призвести до правової невизначеності, де правовим гарантіям залишиться мало місця. За таких умов можливості для рейдерських атак зростатимуть.

В інтерв’ю спеціалізованому юридичному виданню «Закон і Бізнес» він наголошував, що аграріям варто готуватися до відкриття ринку землі і відповідно будувати свої ринкові стратегії. Необхідно пам’ятати: ринок не за горами і його наслідки можуть бути важливими.

В ході вебінару також буде проаналізований антирейдерський закон, як інструмент захисту прав землевласників і землекористувачів, а також розглянуті перспективи вдосконалення земельного законодавства: які зміни варто очікувати найближчим часом.

Взяти участь в онлайн-заході можна лише за умови попередньої реєстрації організатором за встановленою формою.


 02.12.2020
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Проблеми захисту екологічних прав обговорили судді, адвокати та науковці під час круглого столу
15 червня відбувся круглий стіл «Захист екологічних прав як передумова сталого розвитку країни. Аналіз судової практики», модератором на якому виступив партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський.
Детальніше...Особливості укладення електронних договорів із землею та іншою нерухомістю окреслив Олександр Поліводський
Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду у співпраці з проєктом ЄС «Право-Justice» провів науково-практичну конференцію «Адаптація земельного законодавства України до вимог Європейського Союзу. Гарантії...
Детальніше...Всі новини