Українська | Русский | English

Олександр Поліводський окреслить актуальні проблеми запровадження ринку землі в Україні


3 грудня 2020 року о 10:00 розпочнеться вебінар на тему «Бізнес і земельна реформа: проблеми застосування земельного законодавства», організований відділенням Асоціації правників України в Закарпатській області.

Участь у заході візьме партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський. Його доповідь присвячена актуальним проблемам запровадження ринку землі в Україні.

Раніше О.Поліводський звертав увагу на те, що вільний ринок збільшить кількість трансакцій, відповідно, побільшає можливостей та моделей правової поведінки. Якщо земельне законодавство і надалі залишатиметься таким же строкатим та несистемним, позбавленим цілісності, послідовності, внутрішньої логіки, то в умовах ринку це може призвести до правової невизначеності, де правовим гарантіям залишиться мало місця. За таких умов можливості для рейдерських атак зростатимуть.

В інтерв’ю спеціалізованому юридичному виданню «Закон і Бізнес» він наголошував, що аграріям варто готуватися до відкриття ринку землі і відповідно будувати свої ринкові стратегії. Необхідно пам’ятати: ринок не за горами і його наслідки можуть бути важливими.

В ході вебінару також буде проаналізований антирейдерський закон, як інструмент захисту прав землевласників і землекористувачів, а також розглянуті перспективи вдосконалення земельного законодавства: які зміни варто очікувати найближчим часом.

Взяти участь в онлайн-заході можна лише за умови попередньої реєстрації організатором за встановленою формою.


 02.12.2020
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Олександр Поліводський озвучив головні ризики для бізнесу від запровадження ринку землі в Україні
Для інвесторів одним з головних ризиків появи в Україні ринку землі є правова невизначеність, яка утвориться в тому разі, якщо Конституційний Суд до 1 липня 2021 року не ухвалить жодного рішення стосовно Закону №552-IX.
Детальніше...Олександра Поліводського нагороджено почесною відзнакою НААУ
Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський отримав почесну відзнаку Національної асоціації адвокатів України за сприяння розбудові інституту адвокатури.
Детальніше...Всі новини