Українська | Русский | English

Заборона суперечливої поведінки у земельних спорах: Олександр Поліводський дослідить судову практику


Однією із засад цивільного законодавства є добросовісність. Верховний Суд розуміє її як певний стандарт поведінки, що характеризується чесністю, відкритістю і повагою інтересів іншої сторони правовідносин. І цей стандарт складає основу доктрини venire contra factum proprium (заборони суперечливої поведінки).

Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський проведе у Вищій школі адвокатури вебінар на тему «Доктрина заборони суперечливої поведінки та її застосування на прикладі земельних спорів».

Захід, який відбудеться в онлайн-форматі 29 грудня 2020 року з 12:00 до 13:00, включатиме аналіз трьох взаємопов’язаних блоків питань:

- поняття доктрини та суміжні концепції;

- процесуальне законодавство щодо недобросовісності;

- судова практика та останні тенденції.

О.Поліводський нагадав, що у Верховному Суді наявна практика, коли недобросовісною називається поведінка однієї із сторін, що не відповідає її попереднім заявам. При цьому інша сторона, яка фактично діє собі на шкоду, покладається на такі заяви або поведінку.

Популяризація концепції, зокрема в професійному середовищі через можливості Вищої школи адвокатури, а також її якомога широке застосування адвокатами на практиці, безумовно сприятиме вдосконаленню судової практики, - переконаний партнер Sofiya Law Firm. – А виявлені прогалини та недоліки також створять підґрунтя для подальших реформ земельного законодавства».

За підсумками вебінару експерт сформулює висновки та надасть практичні рекомендації в контексті земельних спорів.

Захід з підвищення кваліфікації буде корисним для адвокатів, що займаються цивільними та господарськими судовими справами. Зареєструватися для участі можна на сайті ВША.


 22.12.2020
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Проблеми захисту екологічних прав обговорили судді, адвокати та науковці під час круглого столу
15 червня відбувся круглий стіл «Захист екологічних прав як передумова сталого розвитку країни. Аналіз судової практики», модератором на якому виступив партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський.
Детальніше...Особливості укладення електронних договорів із землею та іншою нерухомістю окреслив Олександр Поліводський
Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду у співпраці з проєктом ЄС «Право-Justice» провів науково-практичну конференцію «Адаптація земельного законодавства України до вимог Європейського Союзу. Гарантії...
Детальніше...Всі новини