Українська | Русский | English

Олександра Поліводського нагороджено почесною відзнакою НААУ


Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський отримав почесну відзнаку Національної асоціації адвокатів України за сприяння розбудові інституту адвокатури.

О.Поліводський восени 2019 року започаткував в Національній асоціації адвокатів України роботу Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права. Як перший голова цього комітету він забезпечує взаємодію між адвокатами, юристами і державними структурами для вироблення позицій з теоретичних, практичних питань у сфері аграрного та земельного права. Також очільник Sofiya Law Firm бере активну участь у заходах підвищення кваліфікації адвокатів як лектор Вищої школи адвокатури.

«2020 рік, безумовно, додав складнощів усім галузям економіки. Оскільки аграрний бізнес у нашій країні повинен ефективно працювати за будь-яких обставин, юристи та адвокати також вимушені були коригувати формати діяльності та налагоджувати роботу в нових умовах, - зауважив О.Поліводський. - Належне наукове підґрунтя земельної реформи, якісне законодавство, кваліфіковані кадри та належне правозастосування – ось ключові напрями, які визначали зміст роботи нашого комітету НААУ від моменту його утворення».

Довідково: відзнаки НААУ присуджує номінаційний комітет, до складу якого за посадами входять голова та заступники голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України, а також голова та заступники голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.29.12.2020
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Олександр Поліводський озвучив головні ризики для бізнесу від запровадження ринку землі в Україні
Для інвесторів одним з головних ризиків появи в Україні ринку землі є правова невизначеність, яка утвориться в тому разі, якщо Конституційний Суд до 1 липня 2021 року не ухвалить жодного рішення стосовно Закону №552-IX.
Детальніше...Олександра Поліводського нагороджено почесною відзнакою НААУ
Партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський отримав почесну відзнаку Національної асоціації адвокатів України за сприяння розбудові інституту адвокатури.
Детальніше...Всі новини