Українська | Русский | English

Олександр Поліводський взяв участь у вебінарі із суддями Верховного Суду


За ініціативою Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права Національної асоціації адвокатів України відбувся вебінар на тему: «Огляд судової практики ВС із земельних спорів: актуальні проблеми правозастосування».

Доповідачами на заході виступили судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Андрій Грушицький та Євген Петров. Модерував вебінар партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський.

«Земельне законодавство в Україні знаходиться у стані перманентного реформування, про що свідчать сьогоднішні бурхливі дебати у стінах Верховної Ради. І кожні наступні зміни якщо не залишають, то (на жаль) створюють нове коло питань, пов’язаних із земельними правовідносинами, - прокоментував практичну значущість заходу О.Поліводський.- Природним наслідком таких реформ є нестабільна судова практика. Відтак, актуальність спорів, які пов’язані із землею, не зменшується».

У фокусі обговорення експертів постали питання підсудності земельних спорів, судової практики за позовами прокурора (віндикаційний чи негаторний позов), спори, пов’язані із безоплатною приватизацією землі, а також проблеми недійсності договорів із землею.

«Ми проінформували професійну спільноту про актуальні сьогодні питання земельних спорів, обмінялися думками та обговорили шляхи вирішення проблем галузі, - зауважив партнер Sofiya Law Firm. – Адже на практиці завжди існують ситуації, коли певні рішення треба приймати не у суддівських палатах, а на рівні законів. Власне, подібні вебінари дозволяють фахово оцінити стан законодавства та запропонувати можливі напрями його вдосконалення».

 21.04.2021
НОВИНИ ПФ «СОФІЯ»
Проблеми захисту екологічних прав обговорили судді, адвокати та науковці під час круглого столу
15 червня відбувся круглий стіл «Захист екологічних прав як передумова сталого розвитку країни. Аналіз судової практики», модератором на якому виступив партнер Sofiya Law Firm Олександр Поліводський.
Детальніше...Особливості укладення електронних договорів із землею та іншою нерухомістю окреслив Олександр Поліводський
Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду у співпраці з проєктом ЄС «Право-Justice» провів науково-практичну конференцію «Адаптація земельного законодавства України до вимог Європейського Союзу. Гарантії...
Детальніше...Всі новини